[TESIV] Wylkend Stone, Varla Stone i Ayleid Statue

Siemka w niektórych ruinach świątyń można znaleźć Wylkend Stony... Do czego służą ?? są one warte 50 monet ale czy warto je sprzedawać ?? Zauważyliście ze można je umieścić na swego rodzaju piedestały do których doskonale są dopasowane ?? Byłem co prawda narazie tylko w 2 takich ruinach i umieściłem je na każdym jakim sie dało... Ale nic sie nie dzieje... Czy żeby cos sie stało trzeba ja poumieszczać we wszystkich świątyniach na wszystkich piedestałach ?? No i kolejna rzecz Varla stone... Znów podobny klejnot do Wylkend Stonow i tez pasujący do tych piedestałów Jest wart 1000 sztuk złota ale czy przypadkiem znow gdzies go nie trzeba umieścić... Ost rzecz to jakas statua sie nazywa Ayleid Statue albo jakos tak ktora znalazlem tez gdzie w ruinach swiatyni... Wyglada ze tez mozna by na nia dac klejnot ale jednak nie, probowałem Czy ktos ma jakiekolwiek wieści do czego one służą czy mozna jakis quest albo poprostu je trzeba wszedzie w kazdej swiatyni nalozyc na kazdy piedestał jaki sie da ??? Jesli nie macie zadnych wiesci to moze jakies przypuszczenia ?? Piszcie plz co o tym myslicie... A jesli one sa na nic czy to znaczy ze sa tylko do opylenia ?? To by bylo chyba za latwe ale moze trzeba zebrac wszystkie zeby pozniej gdzies w 1 miejscu je umiescic albo cos... Piszcie i dzielcie sie swoimi spostrzerzeniami albo pomysłami...

Ponizej umieściłem kawałki screenow zeby wam pokazac o co chodzi a księżyce bo fajnie je zrobili

Pozdro Lachdanan
Ludzie "ZAPOMNIENIA"... łączcie się w krainie Tamriel
Odpowiedz
Wylkend Stone odnawia ci energie broni (jeśli posiadasz magiczną) lub różdżki a te inne to nie wiem...
Odpowiedz

Użytkownik HK dnia May 20 2006, 04:43 PM napisał

Wylkend Stone odnawia ci energie broni (jeśli posiadasz magiczną) lub różdżki a te inne to nie wiem...

[post="43955"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


sorry nie energie tylko moc...
Odpowiedz
welkynd stone odnawia sie 100% many, kazdy kamien jest jednorazowego uzytku
varla stone odnawia 100% mocy wszystkich zaczarowanych broni, tez jednorazowy, dlatego warto najpierw podniesc wszystkie bronie ktore maja ubytki nawet do przeciazenia i uzyc kamienia i juz wszystko na full naladowane
aleyd statue znalazlem narazie tylko jedna i nie wiem do czego jest.
Odpowiedz
Welkynd statue sprzedaj w jakimś sklepie a po pewnym czasie spotkasz gościa który zwie się Jolring czy jakoś tak. Zaprosi cię on do rezydencji Umbacano w Imperial City. POgadaj z Jolringiem jeszcze raz a on cie zaprowadzi do Umbacano. Tam będzie ta Ayleid Statue o której pisałeś, a sam Umbacano poprosi cię o znalezienie kolejnych 9 statuetek. Jak przyniesiesz mu kolejna to zaznaczy ci na mapie następne ruiny Aeylidów w których możesz znaleźćte statueki.

Welkynd stone możesz użyć do regeneracji swojej magicki.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wylkend Stone, Varla Stone i Ayleid Statue - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...