[Life is Strange] Pierwszy epizod Life is Strange za darmo


Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z historią Max Caulfield i Chloe Price, głównych bohaterek gry "Life is Strange", mogą to zrobić już teraz za darmo! Square Enix postanowiło udostępnić pierwszy epizod swojej produkcji wszystkim chętnym i to na każdą platformę, na jakiej się ukazała (PC, X360, XONE, PS3, PS4).

life is strange class="lbox">life is strange

Jeżeli chcecie poznać historię zniknięcia koleżanki ze studiów głównych bohaterek, Rachel Amber, oraz pobawić się zdolnością manipulowania czasem, jaką prezentuje Max, zapraszam pod ten adres target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">pod ten adres. Lepiej nie zwlekajcie – nigdzie nie podano ograniczenia czasowego oferty, co może oznaczać, że obowiązywać będzie zawsze... albo do jutra.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jak za darmo pobrać? Bo mam kwotę którą muszę zapłacić ;/
Odpowiedz
No i już jest za darmo


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Akurat mam całość, ale pierwszy epizod był dobry i warto się zainteresować
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Warto przejść 1 ep? Jest jakiś ciekawy czy dopiero później jest ciekawiej? Interesują mnie te zmiany czasu przede wszystkim czy można się nimi pobawić w 1 ep No i czy ten ep1 będzie na stałe, bo nie mam w listach gier mimo że ściągałem i usunąłem ;/
Odpowiedz
Tez się nad tym zastanawiałem, ale brak gry w bibliotece niejako wskazuje, że to chyba promocja czasowa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia piątek, 22 lipca 2016, 06:56 napisał

Tez się nad tym zastanawiałem, ale brak gry w bibliotece niejako wskazuje, że to chyba promocja czasowa

To już zależy chyba jak postanowili. Bo team fortres 2 też nie jest w bibliotece, i po prostu ściąga się za free. Ale możliwe że episod 1 po jakimś czasie wróci do normalnej ceny :C
Odpowiedz
← Nowości

[Life is Strange] Pierwszy epizod Life is Strange za darmo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...