Intruz przybędzie do Inkwizycji jeszcze dziś


Zgodnie z zapowiedzią, studio BioWare udostępniło dziś ostatni fabularny dodatek do gry "Dragon Age: Inkwizycja" pt. "Intruz". Rozszerzenie dostępne jest na konsolach Xbox One, a w najbliższym czasie powinno ukazać się także na PlayStation 4 oraz komputerach PC. Podczas zabawy poznamy swoisty epilog historii Inkwizytora.

dragon age: inkwizycja

"Intruz" opowiada zupełnie nową historię, a jego akcja rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z gry podstawowej. Fabuła dotyczy zaś tego, jak organizacja, która uratowała świat przed zagładą, ma odnaleźć się w świecie, który ratunku już nie potrzebuje. W dodatku tym spotkacie starych znajomych, ujawnicie zupełnie nowe zagrożenie i zdecydujecie o ostatecznym losie Inkwizycji, którą z takim wysiłkiem budowaliście. Być może natraficie też na wskazówki dotyczące przyszłości Thedas.

Oto gra "Dragon Age: Inkwizycja" stała się zamkniętym rozdziałem studia BioWare – niczego więcej w trybie fabularnym nie powinniśmy się spodziewać.

Odpowiedz
A kogoś jeszcze obchodzi ta gra?

Serio. Jak o nawet kiepskich grach się jeszcze słyszy to o Inkwizycji niemal nikt nie rozmawia, ani nie pojawia się nic w sieci poza newsami.
Odpowiedz
Droższe niech robią te dodatki to na pewno będą miały branie. Ja cały czas czekam aż trafią do promocji to po piątaku się skuszę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 8 września 2015, 17:47 napisał

A kogoś jeszcze obchodzi ta gra?

Serio. Jak o nawet kiepskich grach się jeszcze słyszy to o Inkwizycji niemal nikt nie rozmawia, ani nie pojawia się nic w sieci poza newsami.

Dobre pytanie Ati

Cytat

Podczas zabawy poznamy swoisty epilog historii Inkwizytora.

To mnie rozwaliło, kupować DLC żeby poznać koniec histori Inkwizytora, bo ofc w org grze nie mogli dać. Really, bioware.
Odpowiedz
Ostatnio z ciekawości ściągnąłem Guild Wars 2 i przeżyłem szok, bo okazało się lepsze od tej nieszczęsnej Inkwizycji. Na inkwizytorskie dodatki nie skuszę się nawet, jeśli będą w modelu free to play...
Odpowiedz
GW2 jest najlepsze Ja właśnie czekam, aż mnie wskrzeszą w WvW.
Odpowiedz
← Nowości

Intruz przybędzie do Inkwizycji jeszcze dziś - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...