Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik chades dnia środa, 24 lipca 2013, 22:41 napisał

tak patze i sie hyba poprzedni post niezapisal a powinien a to koleiny minus dla gexe i ja chyba pisac tu wiencej nie bende. Som wieksze fora gdzie ciekawej piszom np cdation i ten poltergaj. A tam to nawet o warhamerze 40t piszom a ja fanem jestem od kiedy brat ni porzyczyl don o war. a na cdaction wiencej ludzxi jest i sie tam szanujom a nie obrazaja w dysputoiwaniu jak tokarz mnie. jeszcze bym pisal bo zgadzam sie z dalejdogardelwyrzynacich bo gra intro ma ze slaidow i gameplaju a to jest zle. musze teraz isc spac bo school morning czeka a ja mam klasuwke z polaka.

Odpowiedz

Cytat

Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?


Now... Say my name

Tak swoją drogą, żeby nie spamować ponownie - sam na ten tytuł czekam i ostrzę sobie na niego zęby. Tym bardziej, że to pierwszy poważny test dla kickstarterowego modelu tworzenia gier oraz powrotu klasycznych cRPG. Znaczy się, zakupię z pewnością. Może nie w dniu premiery, bo raz, że się już naciąłem w taki sposób na indie "Van Helsinga" i nadal pluję sobie w brodę (gierka smaczna, ale od strony technicznej oraz optymalizacyjnej woła o pomstę do nieba), a dwa, iż już cały swój budżet growy na najbliższe tygodnie wyprztykałem na wyprzedaży steamowej. Jednak, co się odwlecze...
Odpowiedz
Ja jeszcze raz uwierzę i kupuję jutro od razu. Jak się zawiodę, to będzie to ostatni (serio, ostatni!! jasssne) raz.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To mów czy fajne...

Bo też bym może kupił gjere o ,,Łiiii Cyberelfach", lecz musiałbym czekać na promocje na steamie, bo w sklepach nie będzie, ponieważ utrzymują ,,Englisz raśzm", a na necie za drogo
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Jest promocja na Steamie, jeszcze przez 9 godzin, 10% mniej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
12 euro jak za taki tytuł to dużo nie jest - gdyby robiło go duże studio, kazaliby sobie bulić 49, albo 59. Szczególnie, że jak napisał Matt, gra jest w przedpremierowej obniżce.

W takiej samej obniżce, zabawna historia, był nowy dodatek do Civ5. Kosztował w przedpremierze 10% taniej, kupiłem go (Civ5, no weźcie), a potem przyszedł Gabe i zbawił świat promocją, znowu. I dodatek do Civa kosztować zaczął 40% taniej - podniesiono raban, następnego dnia, każdy z kupujących w przedpremierze dostał przeprosiny i kopię Civa4, wartego bez obniżek tyle samo co dodatek do piątki.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie obrażę się, jak teraz będzie podobnie. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ciężko powiedzieć co mielibyśmy dostać w ramach rekompensaty w tym przypadku.

Swoją drogą, grą przede wszystkim zainteresowany jestem dlatego, że to pierwszy spośród hordy kickstarterowych produktów jadących głównie na nostalgii graczy. Ostatnio wszak jeden z największych kickstarterowych projektów wybuchł w twarz, kiedy okazało się, że gry na Ouyi mają sprzedaż rzędu 500 sztuk, 1000 sztuk... Sama konsola zaś zbiera co najwyżej przeciętne recenzje, a na projekt dano twórcom w ciemno kilka milionów.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przekonamy się. 60 zł to nie jest fortuna, jestem w stanie zaryzykować. Ale tak samo mówiłem przy BG:EE... xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mnie nie stać na razie, ale jak bedzie conajmniej -50% to wtedy kupie, nie śpieszy mi się. Są rzeczy do grania przynajmniej do świątecznej wyprz.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I jak, i jak?

My english is not very bad, but i dont know two things:
1. Is that game good?
2. Can i mean english in this game?

[Dodano po 53 sekundach]

Musiałem po angielsku przygotowuję się
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A ta ta ta, stop. Pierwsze wrażenia będą jutro



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia czwartek, 25 lipca 2013, 19:24 napisał

Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!

Żądam relacji!
Odpowiedz
Tylko nie zapomnij ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Nie będę wyprzedzał Hassana, ma zaklepane pierwsze wrażenia. Skomentuję pod artykułem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Nowości

Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...