Christopher Lee wyda płytę... heavy metalową


To nie żart, aktor znany z roli hrabiów Draculi i Dooku (oraz czarodzieja Sarumana Białego)wkrótce wyda już drugą w swojej karierze płytę. Co ciekawe, pierwszy krążek o tytule Charlemagne: By the Sword and the Cross to także "metal". Tym razem aktor/piosenkarz (pierwszoklasowy dwuklasowiec) uderzył w ciut cięższe tonacje, stąd jego najnowsze płyta, Charlemagne The Omens of Death, to płyta heavy metalowa.

charlemagne, christopher lee

Album zawiera dziesięć utworów, o następujących nazwach: "The Portent", "Charles the Great", "The Siege", "Massacre of the Saxons", "Drawing of a New Age", "Let Legend Mark Me As the King", "The Betrayal", "The Devil's Advocate", "The Ultimate Sacrifice", "Judgment Day". Premiera płyty nastąpi 27 maja, w dniu 91 urodzin Christophera Lee.

Odpowiedz

Cytat

Premeira płyty nastapi 27 maja, w dniu 71 urodzin Christophera Lee.

Chyba chodziło o wyraz premiera

Nie wiedziałem, że "Saruman" nagrywa płyty :O
Dobry jest chociaż ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Christopher Lee śpiewa świetnie, ale on sam chyba tego nie robi tylko z jakimś metalowym zespołem, mam rację?
Odpowiedz
Kiedyś robił z Rhapsody, teraz ma własny zespół.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Magic of the wizard dream jest najlepsze. W ogóle przez tego newsa dzisiaj przez pół dnia słuchałem Rhapsody.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia piątek, 24 maja 2013, 20:20 napisał

Magic of the wizard dream jest najlepsze. W ogóle przez tego newsa dzisiaj przez pół dnia słuchałem Rhapsody.

panie ale ten news to jest dopiero kwadrans na forum, jak mogłes pół dnia przez niego słuchać Rhapsody?
Odpowiedz
To, że pojawił się na stronie głównej kwadrans temu nie oznacza, że kwadrans temu pojawił się w redakcji. Byliśmy tak zajęci śpiewaniem Dawn of Victory, że nie było komu napisać i dlatego wrzuciliśmy go na stronę dopiero teraz.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
"Premiera płyty nastąpi 27 maja, w dniu 71 urodzin Christophera Lee." W tym roku Lee obchodzi 91 a nie 71
urodziny
Odpowiedz
← Nowości

Christopher Lee wyda płytę... heavy metalową - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...