[MUZYKA] Nightwish

Jeden z moich ukochanych zespołów

Finlandzka grupa istniejąca już ogrom czasu , grająca muzyke na najwyższym poziomie , wydali dużo ablumów z muzyką gothic-rock-power-speed-metal .
-ANGELS FALL FIRST (1997)
-OCEANBORN (1998)
-WISHMASTER (2000)
-FROM WISHES TO ETERNITY - DVD/VHS/CD (2001)
-OVER THE HILLS AND FAR AWAY (2001)
-CENTURY CHILD (2002)
-END OF INNOCENCE - DVD (2003)
-ONCE (2004)
Członkowie grupy to Tarja(cudny wokal), Marco(wokal(też cudny ) bass) , Emppu(gitara) , Jukka(perkusja) , Tuomas(klawisze).
Założyciele zespołu - Tarja , Tuomas i Emppu wymyślili podobno tę nazwę na jednej z nocnych wycieczek , przy płomieniach ogniska.
Najnowszy Ich Album to Once , oczywiście każdy ich album gorąco polecam , arcydzieła pięknej , klimatycznej muzyki

Na zachętę dwa ich utwory pochodzące z albumu WISHMASTER -
1.The Kinslayer

2.Wishmaster

Odpowiedz
Ostatnio bardzo ich polubiłem, jak usłyszałem ich utworów na ziomowisku. Najbardziej mi się podobają "Nemo", "I wish I had an angel", "Wishmaster". Mają bardzo fajny styl i ten język jest piękny. Mój ulubiony zespół ostatnio.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
U mnie jest druga po Apocaliptyce, jest cudne!
W sumie, to też dlatego ją lubię, że mam finlandzką krew Ja zaraziłem qmpla, on swoich qmpli, no i tak jakoś wyszło, że nagle każdy, dzięki pomocy kolegom, ma kompletną ich dyskografię ^_^
Wishmaster rządzi, jeden z ich najlepszych utworów [a może i najlepszy ]
Odpowiedz
Mój ulubiony zespoł od mniej więcej pół roku Nightwishomanią zaraziła mnie Angela i nie żałuję Moje ulubione kawalki to:
-Wishmaster (Wishmaster)
-Nemo (Once)
-Wish I Had An Angel (Once)
-Dark Chest Of Wonders (Once)
-Kuolema Tekee Taiteilijan (Once)

No i to byłoby na tyle ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
wybredni jestescie ;] ja nightwisha slucham juz ponad 5 lat i podobaja mi sie wszystkie ich utwory a mam cala dyskografie lacznie z singlami i koncertowymi albumami ;] i o ile mi wiadomo to nightwish gra melodic metal ;] ulubionego kawalka chyba neimam ale bardzo lubie sluchac Ghost Love Score : ) AVE
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
A mi jakoś nie przypadł do gustu ten zespół ;p Pare razy słyszałem ich kawałki i jakoś mi się nie podobało. Jak to mówią każdy ma inne gusta, a jak mówi moja mama "o gustach się nie dyskutuję". I tyle ;p
Odpowiedz
Lubię Nightwisha...Nie jestem fanatykiem jak Ange ale słucham co nie których kawałków:] POdoba mi się ten Gotyk i glos wokalistki. Wszystko tak przypomina stare dobre średniowiecze...:] Dobry zespół, ale nie the best:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Wielka szkoda że już nie usłyszymy nowej produkcji Nightwisha w takim stylu w jakim tworzyli do tej pory
Odpowiedz
Heh, ale na podstawie rozpadu Nightwisha można zobaczyć, że niektorzy dla pieniędzy zrobią wszystko...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
tak to przykre, w wielu przypadkach jednak można jeszcze zaobserwować tworzenie dla samego tworzenia
Odpowiedz
Hmm... ja juz jakiś czas Nightwisha słucham. Tak ze..ee... 3-4 lata? Chyba coś koło tego. Moje ulubione kawałki to:
-Nightquest
-Nemo
-Wish I Had An Angel
-Over The Hills And Far Away
-Dark Chest of Wonders
-Ghost Love Score

To chyba tyle...
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Wish I Had An Angel- słuchałem tylko tego utworu gdyż był on podkładem do jakiegoś filmu, widziałem także teledysk i mi się nawet podobało. Co prawda jestem jedym z wielu wyznawców religi zwanej Hip-Hop, ale takie utwory też mi wpadają w ucho.
Odpowiedz
hmm religia?

to ja mam kilka religii

Ale cóż juz żadnej nowości Nightów nie usłyszymy i rzeba sie z tym pogodzić

Nightów w starym dobrym składzie....

Pozostalo jednak sporo tego, i mysle że jakos damy rade to tylko muza
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Nightwish - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...