[GII:NK] Niedostępne miejsce

Koło świątyni strażników umarłych jest zniszczony most a za nim widać że są jakieś przedmioty do zebrania, widziałem łuk świecący na niebiesko, moje pytanie wbrzmi jak się tam dostać i wydostać
kodami?? a tak na serio to nie wiem, tylko kod na teleportacje (klikasz 'b', potem piszesz 'marvin', a potem sie ustawiasz i klikasz 'k') mi przyszedl do glowy
Kody odpadają, z racji tego że nie korzystam z takich pomocy
no ale przynajmniej dowiesz sie, co tam lezy
Udało mi się tam wskoczyć, prawie sie zabiłem robiąc to, że skarpy na przyspieszeniu udało mi się, jest tam fajny łuk który świeci obrażenia zadaje 100, dwie kamienne tabliczki, i parę roślin zębatego ziela, problem jest bo nie można stamtąd wrócić, po prostu się nie da, dobrze że save zrobiłem
hmmm sluchaj w g2 niema niedostepnych miejsc z przedmiotami jesli tworcy umiescili gdzies jakies itemiki to na 100 % mozna sie tam dostac w obie strony tylko trzeba sie poprostu troche wysilic i pomyslec ja jeszcze niemialam takich problemow noc kruka niestety dopiero zaczynam wiec jeszcze tam nie bylam a i mala prosba do ducha powstrzymaj sie od takich postow typu "no to kodami..." ok ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Powiedz to twórcą, próbowałem na wszystkie możliwości i się po prostu nie dało stamtąd wydostać.
Doszłem do wniosku że jedynym możliwym wyjściem jest wskoczenie tam, a później teleportowanie się za pomocą run, niestety wtedy jeszcze ich nie miałem
na 100 % sie da tam dostac w obie strony jak dojde do tego momentu to powiem co i jak
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again

Cytat

a i mala prosba do ducha powstrzymaj sie od takich postow typu "no to kodami..." ok ?


Seraphima, moze ja jestem jakis nerwowy albo cos, ale jak przechodze jakis moment 21659 razy (bo gram nie tylko w rpg ale i w fps) i mnie zabijaja, to mnie szlag na miejscu trafia i wtedy moj palec najczesciej wedruje do tyldy i rece same wpisuja 'god' itp
Runy teleportacyjne odpadają za daleko :evil:
Mam jeszcze jeden pomysł, niedawno nauczyłem się akrobatyki może mi się uda

[ Dodano: 12-02-2005, 18:26 ]
Dzięki akrobatyce mogłem tam wskoczyć i bez szwanku i wyjść stamtąd, ale żeby mieć akrobatykę trzeba mieć zreczność prawie 100 więc musi być inny sposób, grają magiem mogłem sobie na to pozwolić a co ma zrobić najemnik albo paladyn
Jest jeszcze jedno miejsce, nie wiem czy wiecie. W Górniczej Dolinie idziecie wzdłóż palisady orków w stronę obozu na bagnach z GI, na końcu trzeba jakoś zeskoczyć na dół (niestety da się tylko z kodem na nieśmiertelność), a na dole... wszystkie ciała głównych bohaterów i postaci z Doliny wraz ze sprzętem, a oprócz tego zwój który wymaga 300 many! ( nie pamiętam co robi, jakieś obrażenia). Niestety bez kodów się nie obejdzie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Użytkownik Dranzer dnia Feb 12 2005, 12:12 PM napisał

Runy teleportacyjne odpadają za daleko  :evil:
Mam jeszcze jeden pomysł, niedawno nauczyłem się akrobatyki może mi się uda

[ Dodano: 12-02-2005, 18:26 ]
Dzięki akrobatyce mogłem tam wskoczyć i bez szwanku i wyjść  stamtąd, ale żeby mieć akrobatykę trzeba mieć zreczność prawie 100 więc musi być inny sposób, grają magiem mogłem sobie na to pozwolić a co ma zrobić najemnik albo paladyn

[post="10748"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O ile sie orientuje to akrobatyki mozna się nauczyć osobno . Poza tym i pal i łowca mogę strzelać z łuków , zamiast kusz , i walczyć choćby rapierami . Nie zmienia to jednak faktu , iż u nich dużo bardziej warto "iść w siłę" .


Użytkownik Dany dnia May 7 2005, 08:25 PM napisał

Jest jeszcze jedno miejsce, nie wiem czy wiecie. W Górniczej Dolinie idziecie wzdłóż palisady orków w stronę obozu na bagnach z GI, na końcu trzeba jakoś zeskoczyć na dół (niestety da się tylko z kodem na nieśmiertelność), a na dole... wszystkie ciała głównych bohaterów i postaci z Doliny wraz ze sprzętem, a oprócz tego zwój który wymaga 300 many! ( nie pamiętam co robi, jakieś obrażenia). Niestety bez kodów się nie obejdzie.

[post="31811"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Tak , to jest stare , jak G2 W kazdym razie bez kodów też da się tam wejść .
← Gothic
Wczytywanie...