Poczekalnia

Jako, że to moja pierwsza sesja na tym forum to wypadałoby powiedzieć kilka słów wstępu. Każdy z was będzie miał swój osobny temat w którym będę prowadził mu wątek. Oczywiście NIE ZAGLĄDAMY do tematów kolegów/koleżanek coby nie zepsuć sobie zabawy. Każda postać, którą spotkacie na sesji może być drugim graczem.

Jest to świat i system typowo heroiczny więc będziecie mieli możliwość dokonania wielkich czynów. Jako MG nie zabijam graczy ot tak i staram się nie uprzykrzać im życia, a przynajmniej nie w tym świecie. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że wasze postacie są nieśmiertelne i pamiętajcie o tym:)

Prosiłbym o pisanie co najmniej jednego postu dziennie aby szło to dość sprawnie. Jeśli ktoś będzie wcześniej wiedział, iż nie da rady przez pewien czas opisywać z taką częstotliwością to prosiłbym o powiadomienie, a razem zawczasu coś wymyślimy:)

Wszelkie pytania można zadawać tutaj albo na privie.

Sesję zacznę jak tylko otrzymam kartę od danej osoby.

Tyle tytułem wstępu.
Odpowiedz
No ale ile można poczekiwać ?

A tak serio, bez obijactwa miszczu zmiany.

[Dodano po 3 minutach]

Z nudów prawie sesje innych czytam
Odpowiedz
Przepraszam trochę choróbsko mnie przygniotło ale antybiotyk postawił na nogi:) Już odpisuję.

[Dodano po 11 dniach]

Przepraszam za nieobecność ale net mi padł na mojej wsi. Dziś podopisuję wszystkim.
Odpowiedz
Ponawiam pytanie kami
Odpowiedz
Amralowi pieprzł net. Irytuje się przeklinając w zapomnianych językach świata i to trzyma go jeszcze przy zmysłach. Wróci jak... będzie Cierpliwości
Odpowiedz
Przepraszam za absencję.... Już jestem możemy kontynuować.
Odpowiedz
Gdzie moje posty??!!! Abra-jebabra!!!!
Odpowiedz
Smok je pożarł ; )
Odpowiedz
Tak jak MG.
Odpowiedz
Już jestem. Odpisuję. Jeszcze raz przepraszam...

[Dodano po 16 dniach]

Do środy mogę nie dać rady odpisać bo mam trochę innej roboty ale potem powinno być już okej. Z góry przepraszam.
Odpowiedz
Amralu, ożyw tę sesję lub pochowaj, niech się nie męczy lub przebudzi.
Odpowiedz
Właściwie tak jedną jak i drugą
Odpowiedz
← Sesje FR

Poczekalnia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...