Sesja Avp - zapisy, zasady etc

Yo, witam.

Tworzę ten temat z myślą o stworzeniu sesji w klimacie AvP. Wszystkich chętnych proszę o napisanie tutaj posta zawierającego czas akcji (jako wyznaczników można użyć filmów avp, alien(y)) w którym chcieli by grać.
Co do wymagań, nie będę tutaj oryginalny. 1 post minimum dziennie, podstawowa wiedz na temat avp.

Jeśli będzie odzew z waszej strony (liczę na 3 - 4 osoby, ale widząc zainteresowanie w innych sesjach może nie być kolorowo ;p) ustalimy wszelakie szczegóły.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja ci już mówiłem co i jak
Odpowiedz
Chętny. Kto prowadzi?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Eh, czemu te wszystkie dobre sesje są na raz? Lubie avp i z chęcią pogram. Ale Wiktul świadkiem, że mi mogą się już te wszystkie przygody i uniwersa mieszać. Dla tego pomijając nawet kwestie limitu jednego gracza w tylu sesjach, to możliwe, że bym się nie nadawał. Choć przyznaje, że grać bym chciał. Z powodu mojego braku limitu mówię, że jestem chętny ale prawdopodobnie nie powinienem być brany pod uwagę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
eimyr
Sesję ja poprowadzę.

Krix.
Jeśli zdołasz odpisywać to mi to wisi w ilu sesjach grasz ;}
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, może ruszysz nam to teraz, co? Ze 2 - 3 osoby by się znalazły pewnie (ja, eimyr, Dany + może jeszcze ktoś na przystawkę )
Odpowiedz
... kami...?
Odpowiedz
Zacznę się nad tym zastanawiać jak będą chętni ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nadal mogę zagrać.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A więc osoby które chcą grać to Wiktul, kami, eimyr?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobra, skoro widzę chętnych to nie widzę przeszkód w prowadzeniu sesji.


Jak już wspomniałem wcześniej, nie będę tutaj wymyślał jakiś nowych rewolucyjnych rozwiązań. 1 post dziennie, w razie dłuższej nieobecności poprowadzę postać gracza.
Nie będę wprowadzał żadnej mechaniki. Moim zdaniem mechanika w sesjach forumowych to szaleństwo. Rezultaty poczynań graczy, będę ustalał "na chłopski rozum".

Czas sesji. Rok 2540 +/- kilka lat.
Akcja będzie działa się jakiś czas po incydencie 'nostromo' - Ludzie, zwykli obywatele ziemi czy też koloni nie mają pojęcia o istnieniu xenomorfów. Jedynie tajne organizacje zaczynają walkę o obcych. Zaczynają się pierwsze badania, eksperymenty... incydenty. Wszystko udaję się zatuszować. Rząd USA stara się zatuszować wszelakie informacje. Organizacje pozarządowe, tym którym udało się zdobyć info, próbki starają się jak mogą by konkurencja nie dowiedziała się o badaniach.
O Predatorach nie będę za dużo pisał. Nie ma informacji o formie życia zwaną potocznie "łowcami". Czasami znajduje się wypatroszone zwłoki gdzieś na odludziu. Czy też kilka bezgłowych ciał odnajduje przypadkowa osoba.

Co do fabuły.
W mojej głowie ukształtował się mniej więcej koncept, ale to jaką przybierze ostateczną formę, zależy od was i od nadesłanych kart postaci.
Jak ma wyglądać karta postaci?
Wygląd, historia (ogólnikowa, nie potrzebuję referatów ;] )umiejętności, zawód. W razie jakiś braków, wypytam przez pm/gg.


Jakie rasy dopuszczam? Człowiek - jasna sprawa, predator - ofkorz, obcy - czemu nie? Zawsze można spróbować czegoś nowego.

W razie pytań piszcie tutaj.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mam pytanie. Czy mogę się jeszcze dołączyć?
Odpowiedz
Odpowiem za tamtego - możesz Napisz mu na gg "kartę postaci", albo na mail.
Odpowiedz
OK Tylko zastanawiam się co zawrzeć w karcie postaci na NIE ZDRADZAJ KIM GRASZ!!!
Edycja:
Ok:) w takim razie zmienię a pytania skieruję do MG.
Odpowiedz
Sporo czasu minęło to i ja bym się dołączył. Teraz gram już tylko w jednej więc z chęcią popiszę jeszcze gdzieś. [Jeden dzień bez forum a tyle się dzieje.]
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ślijcie karty moi mili.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, nie miej mi za złe, proszę, ani nie bierz tego do siebie, ale jeśli Amral poprowadzi World of Darkness albo Deathwatch to wypiszę się z AVP. Tamte systemy bardziej do mnie przemawiają, a nie chcę na trzy fronty jednocześnie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Looz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja AVP

Sesja Avp - zapisy, zasady etc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...