Organizatorium Sesji ME

Ja bym najchętniej zagrałbym po świętach, ponieważ akurat limit mi prześlą na najbliższy miesiąc po 31 października,więc nie będę się bał jeżeli nie będę mógł odpisać w czasie tej przerwy.Chyba, że kto woli to możemy śmiało zacząć od 31 Października Było by mi to na rękę.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Sesje są indywidualne, więc wasz wybór może być również.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
No to mi pasuje 31 Października ewentualnie po 1 listopada.Wolałbym jednak zacząć razem z innymi, bo trochę głupio jest tak zaczynać samemu odstając przy tym od innych

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja się dostosuje.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Skoro ma być przerwa to trudno. Zacznijmy po świętach.
Odpowiedz
No to po świętach jak się zdaje.
Odpowiedz
Jeżeli sesja zaczynie się po świętach to mi to pasuje.Ostatnie zdanie ma też eimyr. Jednak wolę już wszystko wiedzieć co i jak z terminem rozpoczęcia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jak poprzednicy, dostosuję się.
Jeśli problem nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.
Odpowiedz
Jak znajdę siłę to pojawą się tematy. Pierwszy post zawsze jest dłuższy i wymaga więcej "myślenia", więc pewnie będzie mały czasowy rozrzut między pierwszą osobą a ostatnią. Jako bonus, dla wszystkich, dzisiaj pojawi się wspólny temat achievementowy do czytania.

[Dodano po 6 godzinach]

Albo i nie. Nie mam siły. Do zobaczenia po świętach.

[Dodano po 7 dniach]

W bólach zrodziły się wszystkie tematy. Miałem ostatnio mniej czasu niż sądziłem, ale za to teraz już będzie regularnie. Sesję uważam za otwartą, a piątek za dzień pierwszych odpowiedzi. Życzę wszystkim dobrej zabawy.

[Dodano po 9 dniach]

Przykro mi, ale odpowiedzi będą dopiero jutro rano. Maeg, żyjesz?

[Dodano po 2 dniach]

Okej. Ze względu na nieodpisywanie i jak widać ogólne niezainteresowanie Maega dalszą grą, jego sesję uważam za zamkniętą. Fabuła, którą miała pociągnąć jego sesja będzie zrecyklingowana jako paliwo dla Milestone Topic i będzie się pojawiać stopniowo wraz z waszą grą.

[Dodano po 3 dniach]

Miałem trochę roboty, więc jest małe opóźnienie - a przez najbliższy weekend prawdopodobnie nie będę odpisywał. W zamian dostajecie update w Milestone Topic, chociaż właściwie jeszcze na niego nie czas.

[Dodano po 21 dniach]

Niestety, w ten weekend sesja będzie zawieszona - jesli będę odpisywał to nieregularnie, nie wszystkim i nie obiecuję, że w ogóle. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście Wy dalej pisali

[Dodano po 7 dniach]

Okej. Sesja się odhibernowuje.

[Dodano po 8 dniach]

Wesołych Świąt! Trzeba było przedłużyć nieobecność na po swiętach. Będę odpisywał jak będę miał czas, a po Nowym roku regularnie wszystkim.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, ale jeśli chodzi o mnie to przedłużająca się przerwa mi nie przeszkadza Mam mały zapieprz na uczelni.
Odpowiedz
Nie chciałem zabrzmieć, jakbym kogoś popędzał - pytam, bo może mnie jakiś news ominął;p Poprzednim razem dopiero po dwóch tygodniach zorientowałem się, że sesja została przerwana (ot, przeoczyłem info w temacie organizacyjnym;p).
Odpowiedz
Będzie kontynuowana. Była zawieszona na okres świąteczno-noworoczny, a przedłużyło się, bo mam zajob na uczelni. Ale myślę, że można powolutku zaczynać na nowo.

[Dodano po 51 minutach]

No, to kontynuujemy. Kto gra, ten gra, kto nie gra niech pisze.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Z mojej strony napiszę tylko, że ja gram do końca sesji tzn aż do matury czyli do prawie końca kwietnia
Jakby mi się skończył limit netu w tym miesiącu eimyr to Ci napiszę- oczywiście będę przy tym zawracał Ci głowę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Spoko spoko. Sesja pewnie się skończy jakoś w okolicy premiery ME3, no bo wtedy po co komu taka sesja?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
A to dobrze eimyr. Ja jakoś nie mogę się doczekać ME3 Normalnie tylko czekam aż kiedy będę mógł się do niej przysiąść.
Mi tam akurat ME3 pójdzie ale i tak w ME1 zagrałem po 2 latach po premierze gry.Miałem wtedy za słabego kompa, ale teraz jest już Ok

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wybaczcie, chłopaki. Sesja. Wiecie, jak jest. Nie wiem, czy nie będzie podobnych przestojów, ale sesja potrwa tak długo jak długo będziecie ją chcieli ciągnąć, niezależnie jak daleko w fabule zajdziecie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Sesja ME

Organizatorium Sesji ME - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...