[serial] Vampire Diaries

Tak się zastanawiam, jak wam się ten serial widzi? Nasłuchałam się dobrych recenzji, więc spodziewałam się znacznie więcej... ;P
Odpowiedz
Próbowałam, podchodziłam dwa razy nawet, ale nie byłam w stanie tego przeczytać. A tym bardziej obejrzeć. Przede wszystkim z tego co zauważyłam, to już w pierwszym odcinku serial mocno różni się od książki. Ale w sumie nie wiem, jak kto lubi. Ja bym chyba nie mogła ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Złe to to nie jest. Oczywiście, jeśli o serial idzie. Książek nie tykałam. ; ) Aczkolwiek dużo lepszą pozycją wydaje się być True Blood.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Obejrzałem oby dwa sezony (z książką nie miałem styczności) i jakoś nie potrafię wskazać nic oryginalnego czy intrygującego, ot serial o zakochanej w wampirze kobitce. Jedynie postać tej młodej wiedźmy (nie pamiętam imienia) przypadła mi do gustu.
Obejrzeć można w przerwie pomiędzy sezonami ulubionych tytułów, tak dla zabicia czasu.
Odpowiedz
Obejrzałem wszystko, co do tej pory się pojawiło. W październiku nowy sezon, jednak już ten zakończony mocno mnie zmęczył. Z początku taki sobie serial o nastolatkach, potem próbowali wrzucić wątki dojrzalsze a wyszło to dość groteskowo. Do tego Elena mająca wieczne wahania względem tego, którego z braci wybrać. Było to tak ciężko strawne, że musiałem odcinki przerywać.

Najbardziej jednak podoba mi się rola Klausa, chociaż obecnie mocno ograniczana, jak i jego siostry - Rebekah. Z resztą ta dwójka się spodobała na tyle, że puszczą z nimi osobny serial - The Originals.

Co do książki - na łamach GE jest moja recenzja i do niej odsyłam. Zdania nie zmieniłem od tamtego czasu Reszty tomów nie tknąłem, ale z tego co czytałem, to resztę napisał ktoś zupełnie inny.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[serial] Vampire Diaries - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...