Dragon Age - zapisy

Witam wszystkich oczekujących na sesję Dragon Age
Tak jak w przypadku FR, tak i tutaj było Was (głosujących) całe mnóstwo, co powoduje oczywisty problem - nie ma możliwości bym poprowadził sesję na 20, 30 osób na raz. W związku z tym, jeśli oczywiście będzie Was naprawdę tak wielu, pojawi się kolejna sesja DA po zakończeniu pierwszej, do której nabór prowadzę w tym temacie. Nie ma możliwości rozstrzygnięcia bezdyskusyjnie obiektywnie kto powinien grać w pierwszej kolejności, zatem stawiam taką propozycję:

Proszę zatem o przesyłanie mi (na gg, na PM, na mail) takich oto "kart" postaci:
Kim postać jest - Jaka rasa, klasa, płeć, pozycja społeczna (jeśli to istotne), zawód itp.
Co postać umie - Nie chodzi tu o "Otwieranie Zamków - 4", "Charyzma - 12", lecz o sensowny opis kompetencji. Jeśli mamy do czynienia z wojownikiem przydałoby się wiedzieć jak dobrze obchodzi się z bronią i jakiego typu. Jeśli jest to postać czarująca, to w czym się specjalizuje (niekoniecznie oznacza to, że musicie wybierać między Mistycznym Wojownikiem a Magiem Krwi, wystarczy opis preferencji magicznych). Będą to zależnie od potrzeb również zdolności alchemiczne, językowe, "mechaniczne", powiązania, znajomości - słowem wszystko (i tylko to) co niezbędne byście wiedzieli kim gracie, a ja razem z Wami.
Krótka historia postaci - Nie mają być to straszliwe eseje z drzewami genealogicznymi. Tylko tyle, byście czuli się dobrze z odgrywaną rolą i żebym ja wiedział co z Wami zrobić. Przebieg kariery, służby, życia, szczególne osiągnięcia, doświadczenia, przyzwyczajenia, przyjaciele i wrogowie itp. Nie potrzeba mi informacji o ulubionych trunkach i powieściopisarzach (chyba, że jest to w jakiś sposób istotne). Ogólnie chodzi o to, by gra nie sprowadzała się do kwestii: "Nazywam się Pankracy Kalafior i bardzo lubię wąchać klej. Koniec".
Ewentualne cechy szczególne- rzeczony trunek, zamiłowanie do pomidorówki, jedno oko, lęk wysokości itp. Tylko to, co chcecie. Im więcej takich detali, tym lepiej czujecie i odgrywacie rolę, a mnie łatwiej Was prowadzić.

Jeśli otrzymam 10 zgłoszeń kosmicznych mocarzy, którzy pierdnięciem zakrzywiają czasoprzestrzeń - ok, poprowadzę taką sesję. Ale po pierwsze będę wymagał od Was równie kosmicznego odgrywania tych postaci, po drugie zaś zafunduję Wam bezwzględny "level scanning", w efekcie którego nie wróżę całej paczce Niszczycieli Światów długiej i świetlanej przyszłości.

Dragon Age jako takie stanowi dla nas tło fabularne, nie będziemy tu odtwarzać gry. Thedas, Antiva, Orlay - w jakim miejscu konkretnie będziemy grać, wyniknie z nadesłanych przez Was postaci. Chciałbym, byście wraz ze zgłaszaniem się tutaj pisali, czy wybieracie czasy przed wydarzeniami z DA:O, czasy równoległe, czas po pierwszej części, czy "obecny", w ramach DA:2.

Na koniec - jeśli faktycznie chętnych będzie multum zastanówcie się dobrze, czy NA PEWNO macie dość czasu i determinacji by brać udział w sesji i dojść do jej końca, nie zajmując miejsca komuś innemu.

Nadesłane postacie wybiorę nie tylko na podstawie ich atrakcyjności (nie musicie pisać mi tu wypracowań po 20 stron), ale także tego jak się wkomponowują w koncepcję rozgrywki. Nie wybrani za pierwszym razem będą mogli zagrać za drugim, jeśli nadal będzie im się chciało, będą mogli i się nie obrażą Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Pod koniec przyszłego tygodnia napiszę tutaj kogo wybrałem, wyślę Wam hasła do sesji i powiem dokładniej jakie będą jej zasady.
Eh jakoś musiałem przegapić ten temat. Byłbym chętny ale widzę tłum chętnych. Ale jakby się znalazło miejsce...
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
To Ci mogę potowarzyszyć w sumie.
Powiedzcie od razu jaki czas preferujecie dla akcji i nadsyłajcie mi postacie.
Ja też się zgłaszam.
Zaraz wszyscy będziemy grać w tych samych sesjach. Dla mnie dobry czas jest około DA:O[ Czy przed, czy po, czy w trakcie to już mniej istotne ale ten okres kojarzę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Przypominam, że zapisy jeszcze tylko do jutra (włącznie). Przypominam także o nadsyłaniu postaci.
Jak dla mnie też czas najlepszy byłby około DA:O, a miejsce już dowolne. Co do postaci to postaram się coś dzisiaj wymodzić, ale nadal nie mam jakiegoś większego pomysłu
← Sesja DA
Wczytywanie...