[DA1] Kilka pytań

No też, ale to nie jest najważniejsze... przegrałam dodatkowo 10 godz. żeby moja postac była ''wypasiona'' - silna, sprytna, żeby miała wysoki poziom itp., a tu takie "Hello - nici z importu bohatera z DAO do DA2''... To mnie trochę... hmm... ''załamało'', lecz już jest spoko? A jak Wy sobie z tym ''radzicie''?
Odpowiedz
To akurat było wiadome z góry, więc zupełnie Cię nie rozumiem, było powiedziane, że Hawk'a będziemy prowadzić od początku. Osobiście nie jestem zadowolony większością zmian w DA2, będzie to prawdopodobnie mocne odejście od pierwszej części.

Odpowiedz
Naprwdę było wiadome z góry? Jeden z użytkowników tego forum napisał, że ma zamiar importowac swoja postac z DAO do DA2, więc... hmm... nie byłam pewna swoich wiadomości-_-... tylko dlatego się zapytałam, więc nie rozumiem, dlaczego Ty(''Sosna'')mnie nie rozumiesz... inaczej - w jakim sensie mnie nie rozumiesz?. Mnie, tak samo jak Tobie, też się to trochę nie podoba (ten duży ''skok' od DAO), ale jeszcze nie ma DA2, a ja już bd narzekac na co nie wyszło jeszcze z fabryki
Odpowiedz
Jeśli nie od początku to z pewnością od dawna, np.
http://forum.gexe.pl/...zwoju-postaci/
Jak wyobrażasz sobie kontynuację gry tą samą postacią w kolejnej części, skoro praktycznie całkowicie zmieniono system jej rozwoju.
http://gexe.pl/dragon...2453,Zapowiedz
Albo jak inaczej odebrać słowa, w których mówią nam, jak będzie wyglądać fabuła DA2, pojawienie się Hawka eliminuje możliwość importu postaci, o ile było to możliwe w ME czy BG to tutaj mamy do czynienia z inną, oddzielną fabułą.

Nie wiem co pisali inni na tym forum, ale to że coś piszą nie świadczy o tym, że tak będzie, a znacznie bardziej wiarygodne źródła mówią inaczej.

Odpowiedz
Witam. Nazywam się Tomek i mam pytanie odnośnie łez andrasty... Kiedy zdobywam łzy andrasty i wracam do Slim'a, to ten mi mówi, żebym dał mu ten artefakt i za to dostaję 10 suwrenów... ale zaraz, tutaj pojawiają się dwa problemy - pierwszy jest taki, że po oddaniu łez andrasty dostaję kasę i niby 250 exp'a, ale po tym expie ani widu, ani słychu ; drugim problemem jest zaś klucz do skrzyń, które znajdują się w dzielnicy targowej w Denerim, i po oddaniu łez nie dostaję żadnego klucza, tylko suwereny ... myślę, że jest to jakiś bug... dragonka mam na Xbox'a 360... I jest jeszcze opcja dialogowa ''u'' Slima, że mogę oddac Andrastianom ten cenny artefakt - ale gdzie oni są? Są tylko ten siostry zakonne przy kościele w Denerim, ale chyba nie o nie chodzi ...
Odpowiedz
← Dragon Age

Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...