[MA2] Bariera.

Witam. Mam pytanie , czy umiejętność specjalna BARIERA cokolwiek daję??
Mam wrażenie że gdy ją użyje tarcze ładują się do 100% i ona w ogóle nie daje dodatkowej ochrony.
Inne umiejętności tego typu : Lepsza Tarcza Gethów , Umocnienie działają tak samo.
Jaką umiejętności specjalną wybrać dla ADEPTA , Bastion. Z góry dzięki.
Odpowiedz
Bariera chyba właśnie ma podładować tarcze na maksa, a lepsza tarcza gethów - z tego co zauważyłem - jest dodatkową jakąś barierę, która coś tam daje, ale przez pewien tylko czas. Umocnienie z kolei to chyba krótkotrwała umiejętność, ale mocna.
Osobiście polecam "reave" - wysysa energię z przeciwnika, dobre na tarcze i osłony, na wyższym poziomie potrafi zabić pomniejszych przeciwników (jak np. vorchów).
Odpowiedz
Jeśli się przyjrzeć to Umocnienie i Bariera to to samo. Obie 80 lub 160sec. Tarcza Gethów bardzo podobna jedyna różnica taka że można wybrać zmocnienie ataków z broni. Wyssanie jest dobre , ale nie na najtrudniejszym poziomie ale zaryzykuje i sprawdze jak będzie działać.
Odpowiedz
Bo z opisu bariery wynika że na maxymalnym poziomie , powinna podwoić siłe tarcz.
Odpowiedz
Podwaja, ale na pasku z tarczami widzisz to procentowo. Zrób test, wystaw się na ostrzał i zobacz jak ci schodzi tarcza. Potem poczekaj aż się zregeneruje, odpal Barierę i zobacz jeszcze raz. Powinno schodzić wolniej.

Co do umiejętności dodatkowych polecam TEN TEKST. Nie ma "najlepszego" wyboru, każdy poradzi ci co innego. Ja używałem umiejętności amunicyjnej, dla Bastiona świetna będzie Warp Ammo od Jack, jeśli nie chodzisz z nią w składzie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
elmyr dzięki , sprawdziłem masz rację. Będę chodził z barierą, dla mnie umiejętności dot. amunicji są trochę bez sensu , ale to moje zdanie.
Odpowiedz
← Mass Effect

Bariera. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...