[DA1] Zniszczony kamienny ołtarz

Tak z czystej ciekawości, ten ołtarz w ruinach lasu brecilian to jest do czegoś wykorzystywany?
Jest to niższy poziom ruin, kawałek dalej od tej sadzawki gdzie jest gliniany dzban (pozniej stawia sie go na ołtarzu, odprawia rytuał i otwiera drzwi )


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ja tam pamiętam tylko jeden ołtarz, właśnie ten, na którym się stawiało dzban, pojawiały się jakieś dwa czy trzy śmieszne cienie i tyle. ;p Poszedłem dalej. Jeszcze jakiś ołtarz tam był?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że wiem o co Ci chodzi. Był tam ołtarz, na którym odprawiało się rytuał związany z pewnym duchem w filakterium i specjalizacją mistyczny wojownik (bardzo fajną zresztą i znacznie zmieniającą oblicze maga) .
Odpowiedz
[quote name='"Matthias Circello"] Ja tam pamiętam tylko jeden ołtarz' date=' właśnie ten, na którym się stawiało dzban, pojawiały się jakieś dwa czy trzy śmieszne cienie i tyle.[/quote']

Skoro pokazały Ci się cienie tzn że źle odprawiłeś rytuał i nie dostałeś się do środka?

Wracając do sprawy, był tam trochę dalej w takimm zniszczonym pomieszczeniu ołtarz i było na nim miejsce żeby coś postawić


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Nie wiem czy nie chodzi o to miejscu, w którym odblokować można jedną ze specjalizacji? Tam obok tego ołtarza, parę kroków dalej, leżała taka fiolka, która miała w sobie jakiś tam na wpół świadomy byt - można było z nim `pogadać`, pokazywał Ci swoje wspomnienia czy tam odczucia. Jak się toto uwolniło (właśnie przez postawienie na ołtarzyku), to ci odblokowywał speckę jedną.

Ale możliwe też, że mi się totalnie powaliło i że to inna lokacja, albo w ogóle co innego. ``
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
W ruinach można było odblokować specjalizację Mistyczny Wojownik, trzeba było dogadać się z istotą z filakterium w zamian za obietnicę zniszczenia jej.
Odpowiedz
jest jeszcze jeden oltarz z tą gliniana wazą i sadzawką ,jak się dobrze ją wykona to się otwieraja pewne drzwi z sarkofagiem ,a jak się przy okazji troche nagrobków rozwaliło po drodze z orzywieńcami to można dostać pancerz jugernauta czy coś takiego-całkiem niezły:)
Odpowiedz
A jakie czynności tam są właściwe? Chodzi o sadzawkę, dzban i ołtarz w niższym poziomie ruin.
Polewanie ołtarza wodą nie skutkuje... jak wypiłam z dzbana - pojawiły się cienie. Jak opróżniłam cały dzban, to postać czuła się dziwnie... ofiara nic nie daje a modlitwa tylko "poczucie aprobaty".
Wiecie może o co chodzi z tą częścią?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik V dnia poniedziałek, 21 grudnia 2009, 16:15 napisał

A jakie czynności tam są właściwe? Chodzi o sadzawkę, dzban i ołtarz w niższym poziomie ruin.
Polewanie ołtarza wodą nie skutkuje... jak wypiłam z dzbana - pojawiły się cienie. Jak opróżniłam cały dzban, to postać czuła się dziwnie... ofiara nic nie daje a modlitwa tylko "poczucie aprobaty".
Wiecie może o co chodzi z tą częścią?


Wyjmujesz dzban z sadzawki, napełniasz go do pełna wodą z sadzawki, kładziesz na ołtarzu , następnie masz opcje: klękasz i się modlisz (lub coś takiego), wypijasz trochę wody z dzbana postawionego na ołtarzu, zabierasz dzban z ołtarza i wylewasz resztę wody do sadzawki (wszystko jest opisane w kodeskie, tzn mniej wiecej )


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
jezeli chodzi o ten drugi oltarzyk zniszczony to lezalo obok niego filakterium postawic filaketrium na oltarz uwolniasz "obecnosc" hehe no i dostajesz mistycznego wojownika
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia poniedziałek, 21 grudnia 2009, 18:45 napisał

Wyjmujesz dzban z sadzawki, napełniasz go do pełna wodą z sadzawki, kładziesz na ołtarzu , następnie masz opcje: klękasz i się modlisz (lub coś takiego), wypijasz trochę wody z dzbana postawionego na ołtarzu, zabierasz dzban z ołtarza i wylewasz resztę wody do sadzawki (wszystko jest opisane w kodeskie, tzn mniej wiecej )

jeśli masz po polsku to dostajesz kodeks obrzęd elfów i tam jest opisane no przynajmniej w połowie ale można obrać wszystkie możliwości zapisując wcześniej
Odpowiedz
Mam pytanie dotyczace misji z Białym Kłem. Nie zakładam nowego tematu, dlatego, że ten jest poniekąd związany.. Te same ruiny ;]
Na parterze jest wejście do legowiska wilkołaków, ale zostało zabarykadowane. Można zejść piętro niżej, ale tam wszystko obszedłem, zdobyłem moc mistycznego wojownika, otworzyłęm wszystkie sale, jednakoż nie znalazłem zejścia niżej, bądź wejścia do wilkołaków. Może to wynik mojego niedopatrzenia, ale mam zastój w grze..
Odpowiedz
← Dragon Age

Zniszczony kamienny ołtarz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...