[DA1] Czarne tło w Głuszy Corcari

Witajcie mam problem w głuszy corcari spotykam Morrigan po raz 1 i alistair,zaczyna coś mówić robi się czarny ekran i wywala do windows żadnego błędu nic gram na najwyższych wymaganiach patche są do najnowszej wersji orginał mój komputer gts 250 4 gb ramu core 2 duo e8400 3,00 ghz xp sp 2



Edit tematu. Słyszałeś o znakach przestankowych? Oby, bo następny post bez nich wyleci.
Odpowiedz
1 - sterowniki. Kompatybilność karty graficznej itp.
2 - dźwięk. Krzaczyło się coś wcześniej? Jeśli masz jaką zintegrowaną albo co, to może być nie halo w tym miejscu
3 - instalacja. Jakieś błędy były? Przenosiłeś jakieś pliki do innych folderów / partycji?
4 - wirusy
5 - płyta (rysy, odpryski itp.)
6* - jeśli gra oryginalna nie jest (na Teutatesa, oby nie!), to...

[Dodano po minucie]

Aha, proponuję zmienić też nazwę tematu na jakiś więcej mówiący niż "problem", bo to wbrew logice i regulaminowi, a to może się nie spodobać komuś wyposażonemu w wielką wirtualną gumkę.
Odpowiedz
Możliwe, że problem przy instalacji, być może ten filmik źle się nagrał, spróbuj reinstalacji.
Możesz też spróbować nie instalować patchy, może w nich tkwi problem. U mnie też pojawiały się drobne komplikacje, typu: braki kilku dialogów, głosów.

Odpowiedz
Kto na miłość boską ma XP przy 4 GB RAM? Chyba że to XP 64, wtedy spuszczam zasłonę milczenia na ten temat. XP 64 robi różne kuku.

Spróbuj pominąć ten filmik jeśli to możliwe. A oryginał kosztuje tylko 45 zł, nawet razem z dodatkiem.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Nie bo klawisze odmawiają kontaktu ze mną kolejna ciekawa rzecz w grach.A co wgrać 7 ?? bo się zastanawiam gra orginał ale wgrałem mini-image żeby płyty nie psuć.
1-Sterowniki chyba najnowsze 258.96.
2-Mam Creative SB x-fi Extreme Audio.
3-Nie.
4-Jak narazie nie ma.
5-Chyba nie.
6-Oryginał

Bez patchy wyjdą pewnie inne błędy nie chce grać na nie załatanej wersji.








Jestem tu nowy nie wiem jaka nazwa będzie pasować.
Odpowiedz
Taaaa. Jeżeli gra oryginał, to pewnie wiesz, że nawet w wypadku popsucia się płyty możesz sobie zawsze ściągnąć kopię ze strone EA, wystarczy podać numer seryjny. I pewnie zdajesz sobie sprawę, że cracki, a szczególnie te z mini-image zawierają potworną ilość błędów umieszczonych tam po to, żeby nie crackować.

Odnośnie systemu - Windows 7 prezentuje o wiele wyższy poziom niż xp. Rozumiem, że trudno o oryginał, ale studenci i posiadacze Visty mają za darmo.

Błędy które nie powodują błędu w 90% wypadku to kwestia zawieszenia się głównego sterownika ekranu, czyli ustrojstwa pomiędzy systemem a sterownikiem karty. Zazwyczaj jest to kwestia właśnie pirata. Przeinstaluj, pograj na oryginale i wtedy pytaj.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Cytat

ale studenci


I to?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
@ Taramelion

Kiedyś gdzieś widziałem, że jeśli kupiło się Vistę w okresie tuż-przed-siódemkowym upgrade do win7 był darmowy.

@ Matt

O MSDN Academic Alliance nie słyszał? Ja mam Win7 z MSDNAA, który, z tego co widziałem na licencji, mam dożywotnio dopóty, dopóki używam go do celów edukacyjnych. Nie wiem, czy akurat Win7 jest dostępny dla WSZYSTKICH studentów, ale na pewno dla wszystkich uczelni, które sobie to wynegocjowały. A zdaje mi się, że to większość dużych.

@ Pan Bez Przecinka I Słownika

Czy orYginał był crackowany? Rzecz nie w obecności/braku mini-image tylko cracka.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia poniedziałek, 9 sierpnia 2010, 12:33 napisał

I to?


Na kierunkach politechnicznych.

Ja grając 1 raz w DA grałem bez żadnych patchy, błędy właściwie nie występowały, więc o to już się nie martw.

Odpowiedz
Może właśnie w tym leży problem? Skąd pobrałeś te patche?
Ja również grałem w DA bez patchy, zaraz po premierze w wersji bez płyty instalowanej z kodu ze strony EA. Jedyne problemy, które miałem z dźwiękiem, wynikały z żałosności mojej karty dźwiękowej i nieznanej liczby wirusów szwendających się po dyskach. Skoro te dwa punkty Ciebie nie dotyczą, to zostają mi tylko patche. Podobnie jak Sosna mogę Cię zapewnić, że ewentualne błędy nie przeszkadzają w grze w znaczącym stopniu, o czym niech świadczy fakt, że nie jestem teraz w stanie przywołać żadnego konkretnego przykładu błędu, który mi uprzykrzył życie.
Odpowiedz
Wygooglowałem i ściągnąłem z pierwszej lepszej strony - nie, nie był, a jeśli to patche to z jakiej [nie napisze tego słowa] wydali grę, w której patche ją psują?

Ja po premierze nawet o niej nie słyszałem, a poza tym ja narzekam, ale ludzie pewnie mają patche, a nie narzekają, więc może i nie tylko w nich coś jest.

Sorry za offtop, ale czym przeczesać kompa może mam kiepskiego antywirusa - mam Avasta.
Odpowiedz
O lepszym darmowym antywirusie nie słyszałem, a jeśli chodzi o DA, to prawda jest taka, że wydano porządną grę, do której wprowadzono, owszem, kilka poprawek, ale patcha wrzuciłem tylko dlatego, żeby odpalić któregoś z DLC i uwierz mi, że właściwie nie odczułem żadnej różnicy.

Odpowiedz
← Dragon Age

Czarne tło w Głuszy Corcari - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...