[DA1] Z jakim poziomem kończyliście grę

Gram od jakiegoś czasu w DA i zastanawiam się jaki level osiąga się z reguły pod koniec gry (tzn. chodzi mi tu o Wasze konkretne przypadki), bardzo przydałaby mi się taka informacja, jako że chcę wiedzieć jak rozdawać czary u swojego maga.

Odpowiedz
Ja miałem krasnoludzkim wojownikiem lvl 19 robiąc tylko nektóre questy poboczne.
Odpowiedz
Udało mi się wbić 19lvl grając magiem. Starałem się robić większość questów, wydaje mi się, że więcej niż 20-21 poziom wbić jest naprawdę ciężko.

Odpowiedz
Ja miałem chyba 22 albo 23, kolega mój wbił magiem 25 poziom. Da się. Graliśmy bez żadnych dodatków ani DLC

[Dodano po 2 minutach]

PROTIP:
Chcesz łatwo i bezstresowo nabić poziomy, kupuj u elfów w lesie Elfroot. Mozna go tam nabyć w paczkach po 99 sztuk, za 1 sztukę złota paczka. Przy oddawaniu tego w obozie sprzymierzeńcom dostajesz całkiem sporo expa, więc da się tym sposobem wbić ile chcesz, jeśli tylko możesz na to poświęcić kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk złota.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Twoja metoda jest ciekawa, ale jest swego rodzaju wykorzystaniem niedociągnięć gry, zresztą nie chce mi się wierzyć, że pominąłem aż tak wiele, żeby wbić o kilkadziesiąt tysięcy expa mniej niż ty (zakładając, że nie wykorzystywałeś tej metody z elfimi korzeniami).

Odpowiedz
Nie, nie wykorzystywałem. Ale sporo tego oddałem. I przejrzałem każdą skrzynię w grze. I wytępiłem wszystko, co się ruszało.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja bez DLC i żadnego cudowania nabiłem 24. Do 25 zabrakło mi z 2/3 paska.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Generalnie tak sobie przypominam, że ja co i rusz łaziłem po mapie. Jest sporo losowych spotkań, a ja nie miałem podróży, żeby się na coś nie nadziać. Większość z tego to są one-time-only encounters, ale nie wszystkie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Ja wszystkimi max nabiłem 20 i nie wiem jak można więcej zrobić chyba że na PC to tak
Odpowiedz
← Dragon Age

Z jakim poziomem kończyliście grę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...