Organizatorium 2

Bawić jak bawić, ale może też przerażać. Tak czy siak OT się robi, choć materiału jest dużo na osobny temat.
Odpowiedz
Ja was sorry za milczenie, ale nie miałam netu i potem mnie wywiało poza cywilizację z netem Ale już jestem i jakoś niebawem odpiszę, sorry :*
Odpowiedz
Wybaczcie mi ten niespodziewany zastój, ale śmierć komputera to niestety siła niższa. Spróbuję po odpisywać jutro, jeśli uda mi się nałapać trochę internetu u ojca.
Odpowiedz
Wyjeżdżam na prawie miesiąc. Nie wiem, czy będę w stanie odpisać coś.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszyscy są wyjechani, że nikt nic nie pisze ani nie pyta, czy już Was na śmierć zanudziłem i macie dość?
Odpowiedz
Nu ja tam miałam nadzieję, że coś może byś jeszcze popisał... Wakacje wakacjami, ale ja zaległości nadrobić mogę
Odpowiedz
Ja na przykład wchodzę na forum, widzę brak odpowiedzi, zaliczam FFFUUUU i tyle. Pograłbym chociaż do końca.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
To odśwież sobie przeglądarkę, bo od tygodnia moja odpowiedź na Ciebie czeka
Odpowiedz
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Dobra, wróciłem, więc mogę grać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Alien 2

Organizatorium 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...