[DA1] Aktualizacje Dragon Age'a

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Anorthus dnia sobota, 24 lipca 2010, 23:14 napisał

Witam. Mam pewien problem. Posiadam Dragon Age'a z patchem 1.1. Ściągnąłem sobie 1.2 oraz 1.3, ale jak chce zainstalować 1.2 to wyskakuje mi błąd pliku. Może wiecie co jeszcze trzeba zrobić aby takową aktualizacje zainstalować??


Jeśli dobrze pamiętam to już parę osób miało taki problem, sam osobiście się z tym spotkałem u znajomego.
Rozwiązaniem jest wgranie paczki kodeków (K-Lite Codec Pack sobie zainstaluj)


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Jeśli tak to radzę go (K-Lite) odinstalować, u mnie te kodeki po pewnym czasie spowodowały błąd Launchera Dragon Age'a (z Mass Effect 2 był ten sam kłopot).

Spróbuj pobrać z innej strony, może kwestia wersji językowej (choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie).

Odpowiedz
No to nie wiem ... Mnie dopiero paczka kodeków pomogła


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
No można spróbować twoją metodę, ale jednak warto zwrócić uwagę, że gdyby te problemy z launcherem się pojawiły, należy usunąć tą paczkę (tak było u mnie, a jak czytałem na necie nie byłem jedynym).

Odpowiedz
← Dragon Age

Aktualizacje Dragon Age'a - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...