[DA1] Levelowanie postaci

Okej. Niech zrobi test. Niech spisze na kartce stan xp wszystkich członków drużyny, po czym zabije jakiegoś wroga i porówna. Jeśli wtedy nadal będzie o tym przekonany, to będę szczerze zdziwiony.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia czwartek, 15 lipca 2010, 18:02 napisał

Okej. Niech zrobi test. Niech spisze na kartce stan xp wszystkich członków drużyny, po czym zabije jakiegoś wroga i porówna. Jeśli wtedy nadal będzie o tym przekonany, to będę szczerze zdziwiony.


Sam sprawdzałem. Wszystkie postacie oprócz jego głównej mają 0 punktów doświadczenia.
Odpowiedz
Jestem szczerze zdziwiony. Który to kawałek gry?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Mnie to śmierdzi piratem!
Jeśli nie to sa dwie opcje, albo to już taki etap gry gdzie exp nie leci, tj. wbiłeś max lvl (chociaż nie wiem cyz to jest możliwe), albo coś Ci się zbugowało i musisz zrobić reinastl gry


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Biegasz po Głuszy Korcari?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta, postacie typu Daveth, Jory itp. są postaciami epizodycznymi, one nie expią(przynajmniej na to wygląda). Twoi prawdziwi towarzysze np. Morrigan, Alistair, Mabari, Sten, Leliana będą ten exp otrzymywać (nawet jeśli nie będą aktualnie przy tobie).

Odpowiedz
← Dragon Age

Levelowanie postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...