[DA1] Kilka pytań

Druga część zadań odblokowuje się po zakończeniu Zjazdu Możnych.
Odpowiedz
ale go w ogóle nie ma
Odpowiedz
Nie martw się. Po Zjeździe Możnych na pewno się pojawi
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sebciooo911 dnia poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 16:39 napisał

Ja

Wcale nie był taki trudny do ubicia.


gdzie go znaleźć można ?
Odpowiedz
Żeby odblokować quest z nim związany o nazwie "Wolny" musisz uzbierać odpowiednia liczbę dokumentów z ciał poszukiwaczy przygód.
Gaxkang znajduje się w Denerim - Brudna boczna uliczka - Stara chałupa
Odpowiedz
a to ta której nie mogłem nigdy otworzyć a gdzie mozna znaleźć te dokumenty ?
Odpowiedz
Już nie pamiętam ale wiem, że najważniejsze jest odnalezienie dziennika poszukiwacz przygód przy zwłokach kościotrupa w Niższym poziomie ruin w Lesie Brescilian
Odpowiedz
To znalazłem i jeszcze 2 inne.


Zdania rozpoczynamy wielką literą.
Odpowiedz
To powinno już wystarczyć żebyś miał wpis do dziennika o zadaniu.Idziesz do chałpy rozwalasz gaxa i cieszysz się z bardzo dobrego miecza jednoręcznego dla woja(najlepszy w grze jeżeli grasz bez DLC)
Odpowiedz
Jak można dostać osiągnięcie dojścia we wszystkie lokacje we grze ?? (xbox 360)

[Dodano po 2 dniach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik brak dnia sobota, 17 kwietnia 2010, 22:48 napisał

Jak można dostać osiągnięcie dojścia we wszystkie lokacje we grze ?? (xbox 360)


[Dodano po 58 sekundach]

gdzie można znaleźć zbroję gorliwości ??
Odpowiedz
1. Trzeba po prostu odwiedzić wszystkie lokacje. Tan order odblokowuje się dopiero przy ostatecznym spotkaniu z Arcydemonem.
2.
Buty ma kowal z Redcliffe. Wypełnij jego misję
Rękawice są w skrzyni w Sculptorium
Zbroję- znajdziesz w zrujnowanej świątyni (tej za Azylem),ma ją jeden z trupów.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sebciooo911 dnia poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 22:28 napisał

1. Trzeba po prostu odwiedzić wszystkie lokacje. Tan order odblokowuje się dopiero przy ostatecznym spotkaniu z Arcydemonem.
2.
Buty ma kowal z Redcliffe. Wypełnij jego misję
Rękawice są w skrzyni w Sculptorium
Zbroję- znajdziesz w zrujnowanej świątyni (tej za Azylem),ma ją jeden z trupów.

no właśnie bo wydaje mi sie że już wszędzie byłem. a tam gdzie koleś chce nam sprzedać tą różdżkę do golema to jak pobierzemy zawartość to gdzieś można pójść?
Odpowiedz
Tak. Na mapie powinna pojawić się nowa lokacja - wioska Honnleath.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sebciooo911 dnia piątek, 23 kwietnia 2010, 21:24 napisał

Tak. Na mapie powinna pojawić się nowa lokacja - wioska Honnleath.

No to szkoda bo u mnie tej zawartości nie da sie pobrać
Odpowiedz
Szkoda szkoda bo to naprawdę najciekawsze DLC jakie dotychczas wyszło.
Odpowiedz
czemu najlepsze ?
Odpowiedz
witam a ja mam pytanie dość ciekawe. Jak wiadomo w Dragon Age Początek gdy zdobywamy nowych kompanów to oni mają już dodane niektóre umiejętności. Pytanie brzmi. Czy jest jakiś sposób aby zmienić te umiejętności i ukształtować od nowa. Wiem że jest taka opcja w "Przebudzenie" ale mnie interesuje akurat "Początek", tylko i wyłącznie Czekam na odpowiedź
Odpowiedz
← Dragon Age

Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...