[DA1] Skrzynie w Redcliffe

Z tego co pamiętam to jest tam jakiś shit, ale ten shit zawsze można sprzedać
Ogólnie w 90% tych zamkniętych skrzyń nie ma nic ciekawego


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
no pare Xpa się zawsze dostanie, ale faktycznie w skrzyniach znalazłem może z 10 przedmotów których nie sprzedałem...
Odpowiedz
a w lothering jest zamknięta szafka i potrzebny jest klucz jest tam coś ciekawego?
Odpowiedz
Do tej szafki daje Ci klucz ten templariusz, z którym rozmawiamy po wejsciu do świątyni (jeśli o tę szafkę chodzi). Wystarczy odpowiednio zagadać, a jeśli chodzi o zawartość to znajdziemy tam bardzo przydatne okłady lecznicze jeśli dobrze pamiętam


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia czwartek, 8 kwietnia 2010, 20:26 napisał

Do tej szafki daje Ci klucz ten templariusz, z którym rozmawiamy po wejsciu do świątyni (jeśli o tę szafkę chodzi). Wystarczy odpowiednio zagadać, a jeśli chodzi o zawartość to znajdziemy tam bardzo przydatne okłady lecznicze jeśli dobrze pamiętam

e na okłady lecznicze to znam kod który sam wymyśliłem i kosztuje jakieś 10 suwerenów (kupujemy kolbę u tego zgreda w naszym obozie i elfie korzenie w dalii) wymagane zielarstwo. I tak o to starcza nam życia na całą gre trochę nie do tematu ale zawsze coś
Odpowiedz
Ja w jednej (nie była zamknięta) znalazłem słabszą maść natury. W drugiej sztylet(czerwona stal)(ta już jest zamknięta).
Odpowiedz
← Dragon Age

Skrzynie w Redcliffe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...