[MA2] problemy miłosne

Mam problem ze związkiem z Tali. Wcześniej podrywałem Mirandę i Kelly ale rzuciłem je dla Tali. Jestem przy końcu gry, wystarczy przeleciec przez Omega 4. Wiem, że podczas lotu Tali powinna przyjśc do mnie i dac ciała:P ale tak sie nie dzieje. Shepard patrzy tylko na zdjęcie Liary. Pomocy jak zaciagnac Tali do łóżka?
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to z tali można iść do łóżka po rozmowie z nią w maszynowni, nie pamiętam tylko w którym momencie gry.
Odpowiedz
Nie możesz tak musisz ją od zwerbowania podrywać. Ja ją zaliczyłem

Wie ktoś może jak zrobić żeby Miranda nas uszczęśliwiła bo nie wiem jak ciągle jak do niej przychodze mówi mam dużo pracy.

Pomóżcie
Odpowiedz
Trzeba miec zaliczona misje lojalnościową Tali i porozmawiac z nia kilka razy (najpierw wspomina cos o łączeniu tych ich kombinezonów, przez co rozmowa przechodzi do dyskusji intymności, a potem trzeba do niej przyjść jeszcze raz - i kiedy spyta czy nadal jesteśmy zainteresowani trzeba powiedzieć że "yes, as long as its safe")
I jak rozumiem, to starcza.
Odpowiedz
A propos...

Jak wywołać coś głębszego z Samarą ? Rozumiem, ze tylko trzeba zagrać facetem bo kobietą w tej części nie da rady ?
Odpowiedz
To nie spoiler, więc powiem tylko, że z Samarą raczej nie ma wątku miłosnego jako takiego
Odpowiedz
← Mass Effect

problemy miłosne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...