[MA2] Misja na lojalność Garrusa w Dzielnicy Fabrycznej w Cytadeli

Mam spory problem z ukończeniem zadania w Dzielnicy Fabrycznej Cytadeli. Chodzi w nim o zdobycie lojalności Garrusa poprzez przedostanie się do Harkina i porozmawianie z nim. Ten Harkin jest człowiekiem niejakiego "Cienia" i jest otoczony przez różne strzelające roboty i strażników. Niestety, po wejściu mojej drużyny do olbrzymiej hali fabrycznej z wielkimi skrzyniami i z przesuwającymi się pod sufitem ładunkami drzwi się zatrzaskują i nie sposób je z powrotem otworzyć, a dalsza droga przed siebie wiedzie poprzez samą halę. Po zlikwidowaniu wszystkich przeciwników okazuje się, że praktycznie nie ma żadnego przejścia poprzez sterty skrzyń i żelastwa, zaś strzelanie do ładunków pod sufitem powoduje wprawdzie ich eksplodowanie, lecz nie powoduje to wcale otwarcia drogi do tylnej części hali. Nadal piętrzą się gruchoty, przez które nie sposób przejść. Co robić? Jak dostać się do Harkina i tylnej części pomieszczenia? Może coś przeoczyłem? Moja drużyna jest w potrzasku i nie może z niego wyjść!
Odpowiedz
Harkin nie jest człowiekiem Cienia tylko jest Cieniem...
A co do twojego problemu to może musisz się na coś wspiąć? Pamiętam, że na końcu pomieszczenia po rozwaleniu mechów, trzeba było wspiąć się do Harkina po platformach. Walczyłeś już z dwoma dużymi mechami?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia wtorek, 23 lutego 2010, 12:51 napisał

Harkin nie jest człowiekiem Cienia tylko jest Cieniem...
A co do twojego problemu to może musisz się na coś wspiąć? Pamiętam, że na końcu pomieszczenia po rozwaleniu mechów, trzeba było wspiąć się do Harkina po platformach. Walczyłeś już z dwoma dużymi mechami?

Dziękuję, pomogło! Po wspięciu się na owe paki musiałem walczyć z owymi dwoma mechami, a gdy je pokonałem, to dalej wchodziło się już do pomieszczenia z Harkinem.
Odpowiedz
← Mass Effect

Misja na lojalność Garrusa w Dzielnicy Fabrycznej w Cytadeli - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...