[MA2] Misja na planecie Korlus

Witam,
Mam problem z przejsciem misji na planecie Korlus.Pozabijałem te potwory i wszystkich i doszedlem do schodow wszedlem nimi na gore i tam sa dzwi ktorych niestety nie mogę otworzyc.One sa z jakimś "baypassem" i niewiem jak moge je otworzyc.Prosze o pomoc.Z gory dziekuje:)
Odpowiedz

Cytat

Mam problem z przejsciem misji na planecie Korlus.Pozabijałem te potwory i wszystkich i doszedlem do schodow wszedlem nimi na gore i tam sa dzwi ktorych niestety nie mogę otworzyc.One sa z jakimś "baypassem" i niewiem jak moge je otworzyc.Prosze o pomoc.Z gory dziekuje:)


O ile dobrze rozumiem, chodzi Ci o przełamywanie zabezpieczeń Kolejna nowinka w grze. To jest taka mini-gierka gimnastykująca Twoją pamięć Jeżeli najedziesz na te niebieskie kropeczki, zauważysz zapewne, że pojawi się na nich pewien symbol. No i cały biznes polega na tym, aby na ekranie znaleźć drugą taką kropkę zawierającą ten sam znaczek i połączyć je. Nie ma tutaj żadnej głębszej filozofii

Pomocny powinien być także ten filmik instruktażowy -> http://www.youtube.co...?v=swLJLqeZAuo .
Odpowiedz
← Mass Effect

Misja na planecie Korlus - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...