[MA2] Drużyna

A więc chciałbym wiedzieć jaką drużynę wybieracie podczas większości swoich kosmicznych misji (i przy okazji jaką klasą gracie). Jeśli chcecie możecie też podać w jakie skille wkładaliście pkt. doświadczenia... Więc może ja zacznę:
Gram Szturmowcem, na prawie wszystkie misje biorę zespół Samara (lojalna) i Tali'Zorah vas Normandi [chyba ] (też lojalna), swoje pkt. wkładałem na razie ( mam zamiar zdobyć ten 30 lvl ale do tego potrzeba czau ) w szarże (4)
w czempiona (4) w Amunicję zapalającą (3), wziętego skilla od Jacoba barierę (4), w falę uderzeniową (2)
i w przyciągnięcie (1)... u Tali rozwijałem głównie sondę i hakowanie SI a u Samary w Rzut i
w Spustoszenie. Jestem bardzo ciekaw jaką wy taktykę (drużynę) obraliście (wybraliście)...
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Gram Żołnierzem (30lvl, 100% prawości, 25% egoizmu)
Zespół Tali(lojalna), Garus(lojalny)
Odpowiedz
ja gram żołnierzem 100% idealizmu 30% renegata
mój zespół: legion lojalny, garrus też lojalny
z takim składem moża by było wysadzić cytadele
Odpowiedz
Najczęściej latałem z Garrusem oraz Mirandą. Potem często też z Legionem, ale dosyć późno dołączał do drużyny.
W ME i ME2 grałem tylko złymi skubańcami, ciekawe doświadczenie.
xui̯-ø
Odpowiedz
Ja grałem już kilka razy więc opisze swój pierwszy A wiec grałem adeptem-mezczyzną. W wiekszości misji pojawiał sie lojalny Garrus a reszta pojawiała się losowo. Moim asem w mocach było na maxa wykształcone odkształcenie.jak coś zdobywało 4 poziom to moc ukierunkowywałem na siłę. Co do idealisty miałem 100% a w renegacie nawet nie wiem xD udało mi się dojść do pierwszej kreski Ogolnie jestem zadowolony. Nikt mi nie zginął chociaż miałem wielką ochotę zabić Zaeeda.Szkoda,że Kasumi pojawiła się póżniej.
Odpowiedz
Żołnierz mężczyzna na 30 poziomie. 100% prawości, 12% egoizmu. Umiejętności:
4 poziom "Wzmocnionego akoku adrenaliny"
4 poziom "Amunicji pożogi (amunicja zapalająca)"
4 poziom "Ulepszonej Krioamunicji"
4 poziom "Ciężkiej amunicji dysrupcyjnej"
4 poziom "Mistrzostwa bojowego, wybór: Elitarny Żołnierz"
Do drużyny zazwyczaj biorę Garrusa i Samarę (wszyscy lojalni).
Odpowiedz
W mojej drużynie zawsze jest Grunt, drugie miejsce z reguły dla Garrusa, w kilku wyjątkach Thane (nie licząc kilku misji lojalnościowych).

Odpowiedz
za pierwszym razem miałem 23lvl 100% prawości i egoizm za pierwszą kreske, zespół to Tali i Garrus(lojalni), za drugim razem 100% prawości egoizm przed pierwszą kreską, 30lvl najczęstrze zespoły to Tali i Garrus, Grunt i Jack, w misji w siedzibie heretyków do Legiona brałem Tali. Za pierwszym jak i za drugim razem grałem żołnierzem.
Odpowiedz
Ja szturmowiec (mega postać). No koniec chyba 26 lvl, bardziej prawy niż arogancki, ale proporcji nie pamiętam. Generalnie wszystko rozwalałem sam, ale dla towarzystwa brałem Mirandę i Thane, potem jak mi się Miranda znudziła to zamieniłem ją na Samarę. Na początku też trochę z Garusem biegałem zanim odblokowałem sobie Thane. (że wszyscy lojalni, to chyba wiadomo
Odpowiedz
Ja szturmowiec 100% idealisty i troche renegata po zebraniu całej drużyny obowiązkowo Grunt z Claymorem i Legion z Wdową + Zjawa w moich rękach = TOTALNA ROZWAŁKA
Odpowiedz
Ja przeszedłem grę kilka razy i brałem ludzi do zespołu tak żeby było po równo biotyki, techniki i walki
Tak jak w jedynce zresztą
Zwykle we wszystkich grach brałem Grunta a drugiego członka nie pamiętam
Odpowiedz
Elitarny Żołnierz[30lvl]100% Prawości, Coś około 20% Renegata.
Skład: Garrus[lojalny]; Miranda[lojalna]
Skład na Misję Samobójczą: Samara[lojalna]; Miranda[lojalna]
Na ostatnią misję biorę biotyczki, ponieważ biotyka jest silną bronią na Zbieraczy.
Ten skład jest całkiem niezły, opłaca się jak Miranda ma "Silne Odkształcenie"Shepard "Silne Spustoszenie" a Garrus "Wybuch wstrząsowy". Co do Samary opłaca się wziąć" Obszarowe Spustoszenie"Spustoszenie"Spustoszenie" Może zabić 3 a nawet 4 Zbieraczy na raz.
Odpowiedz
Podczas swoich kosmicznych przygód w świecie ME2 najcześciej podróżowałem z Tali oraz Garrusem.Od czasu do czasu w swojej ekipie wypadowej miałem Grunta,Samarę oraz Thane'a .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Najbardziej lubie Grunta i Tego doktorka ufola na M. Ja grałem kobietą Adeptką
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Mass Effect

Drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...