[DA1] Miejsca o szczególnej mocy

Ogólnie te questy poboczne są nudne, ale trochę suwerenów za nie jest, więc trzeba się pomęczyć.
Mam więc pytanko: Gdzie w Denerim jest to miejsce?
W Lesie Brecilian, Orzammarze i w Wieży Kręgu znalazłem, ale jakoś nie wpadło mi w oko w Denerim (fakt, że jakoś szczególnie tego nie szukałem). Ktoś to zrobił?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
W Obcowisku, to wielkie drzewo. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia sobota, 12 grudnia 2009, 22:25 napisał

W Obcowisku, to wielkie drzewo. ;p

Ehh no to już teraz wiem dlaczego nie zwróciłem na to uwagi
W końcu wchodzi się tam praktycznie pod koniec gry, to i o takich questach człowiek nie pamięta


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Uwierz, że są gracze, którzy pamiętają.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia niedziela, 13 grudnia 2009, 13:30 napisał

Uwierz, że są gracze, którzy pamiętają.

Witam!
Ja nie mogę znaleźć tego miejsca w Orzammarze
Pomóżcie!
Odpowiedz
Jest w Thaigu Ortan, w Głębokich Ścieżkach, nie zaś w samym Orzamarze. ) Nazwa z angielska to `Altar of Sundering`, ale nie wiem jak to jest w polskiej wersji.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia czwartek, 17 grudnia 2009, 19:20 napisał

Jest w Thaigu Ortan, w Głębokich Ścieżkach, nie zaś w samym Orzamarze. ) Nazwa z angielska to `Altar of Sundering`, ale nie wiem jak to jest w polskiej wersji.

Dokładnie, w gwoli ścisłości, jest to ołtarz powiązany z questem Rozdarty na strzępy.


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia czwartek, 17 grudnia 2009, 22:13 napisał

Dokładnie, w gwoli ścisłości, jest to ołtarz powiązany z questem Rozdarty na strzępy.

Dziękuję! Po pracy od razu tam idę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia czwartek, 17 grudnia 2009, 19:20 napisał

Jest w Thaigu Ortan, w Głębokich Ścieżkach, nie zaś w samym Orzamarze. ) Nazwa z angielska to `Altar of Sundering`, ale nie wiem jak to jest w polskiej wersji.

Polska nazwa jest dokładnie taka jak nazwa tego tematu. ;p
Odpowiedz
Altar of Sundering = Miejsca o szczególnej mocy? ;d
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Znaczy się ja mówię o tych wszystkich miejscach, to w Thaigu Ortana to rzeczywiście Altar of Sundering, gdzie przyzwać możesz demona.

Q z tematu po angielsku to ofc Source of Magic Power.
Odpowiedz
A nie "Places of Power"?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A gdzie są w Wieży Kręgu? Nie umiem znaleźć ;(
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bartek dnia niedziela, 27 grudnia 2009, 22:38 napisał

A gdzie są w Wieży Kręgu? Nie umiem znaleźć ;(

W pokojach uczniów, krzesło przed wejściem na kolejne piętro


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
dzięki bardzo:) ładnie ukryli:P
Odpowiedz
Gdzie jest miejsce mocy w lesie?
Odpowiedz
Koło nagrobka, mniej - więcej centralna część lasu (obszar w którym jest gadające drzewko), zresztą sam nagrobek powinien być zaznaczony na mapce.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Dzięki
Odpowiedz
Jak mam je aktywować czy co mam z nimi zrobic??
Odpowiedz
← Dragon Age

Miejsca o szczególnej mocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...