[DA1] Kilka pytań

Na razie mam dwa, jak sobie coś przypomne to jeszcze zapytam XD

1. Daje coś to że pakuje itemy w sprzymierzone armie? Ja np. różnicy nie zauważyłem, no ale może słabo się przyglądałem
2. Przydają się na coś te wszystkie skóry wilków, wilkołaków i tego typu duperele?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ad1) tak, jeśli włożysz odpowiednią ilość, to sojusznicza armia będzie lepiej uposażona podczas walki z Arcydemonem. (uprzedzam - nie wiem ile trzeba dać aby skoczyć o ten "level" wyposażenia).

Ad2) Można sprzedać - to kasa. Skóra wilkołaka przydaje się jeśli zdecydujesz się pomóc Świrowi z Lasu Brecilian i zabijesz Wielki Dąb. Dzięki temu Wariat ag przygotuje zaklęcie dzięki któremu Las uzna Cie za swojego i wpuści do środka, tam gdzie jest legowisko wilkoludzi. Zdaje się każdorazowo aby wejść tam, aby rzucić zaklęcie potrzebujesz zużyć skórę wilkoludzia.
Odpowiedz
Poza tym za skórę wilka możesz pomóc zdobyć żonę jednemu elfowi, ale że można to osiągnąć również dzięki perswazji to traci ten fakt na szczególnej istotności.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Witam, nie bede zakkladal nowego temtu na to pytanie... Moze wydam sie glupi ale... w dragon age mozna grac tylko przez neta? i jesli tak to jaki jest koszt abonamentu?
Odpowiedz

Cytat

Moze wydam sie glupi ale...


Spoko, po to jest forum, żeby rozwiewać wszelakie wątpliwości. Tu nie ma głupich pytań

Cytat

w dragon age mozna grac tylko przez neta?


Nie. Dragon Age skupiony jest na rozgrywce przeznaczonej dla jednego gracza. To nie jest gra typu MMO

Cytat

i jesli tak to jaki jest koszt abonamentu?


Żadnego abonamentu nie ma.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 29 grudnia 2009, 11:52 napisał

Spoko, po to jest forum, żeby rozwiewać wszelakie wątpliwości. Tu nie ma głupich pytań



Nie. Dragon Age skupiony jest na rozgrywce przeznaczonej dla jednego gracza. To nie jest gra typu MMO



Żadnego abonamentu nie ma.



i to sie tyczy zarowno poczatku jak i tego drugiego?
Odpowiedz

Cytat

i to sie tyczy zarowno poczatku jak i tego drugiego?


Myliłeś się Tokarku.

Michał, nie wiem o czym mówisz za bardzo. Dragon Age: Początek (ang. Dragon Age: Origins) To jedna gra, nie ma innej. Nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, nie ma abonamentów tylko i wyłącznie rozgrywka single player.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 30 grudnia 2009, 12:35 napisał

Chyba, że Michałowi chodzi o Dragon Age Jounreys.
http://www.dragonagejourneys.com/

Jest to gra internetowa całkowicie za darmo, a ponad to pozwala na odblokowanie specjalnych DLC (przedmiotów), które można użyc w grze Dragon Age: Początek.


Powiem szczerze że te DLC nie są warte swojej ceny ... Co prawda Szczyt Wojownika (jeżeli mówimy o całej tej historii) jest całkiem fajny ale reszta to porażka, już na starcie mamy "wypasione" itemy, u kupców można je kupić za parę "groszy" i są lepsze od itemów które kosztują np 50 suwerenów.
Zdecydowanie wolę od początku zbierać/dorabiać się sprzętu, powoli znajdować coraz to fajniejsze rzeczy i mieć satysfakcję jak kupię coś na co zbierałem przez pół gry.


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia środa, 30 grudnia 2009, 12:44 napisał

Powiem szczerze że te DLC nie są warte swojej ceny ... Co prawda Szczyt Wojownika (jeżeli mówimy o całej tej historii) jest całkiem fajny ale reszta to porażka, już na starcie mamy "wypasione" itemy, u kupców można je kupić za parę "groszy" i są lepsze od itemów które kosztują np 50 suwerenów.
Zdecydowanie wolę od początku zbierać/dorabiać się sprzętu, powoli znajdować coraz to fajniejsze rzeczy i mieć satysfakcję jak kupię coś na co zbierałem przez pół gry.


Lionel mówił o innych DLC niż Szczyt Wojownika i Kamienny Więzień. Chodziło o to że przez DA:J można dodać sobie takie przedmioty jak Hełm Głębin etc.

A poza tym Iluvatar nie zgadzam się z tobą. Te DLC dają fajne historie do opowieści, można je przejść a przedmiotów typu zbroja Krwawego Smoka nie musi być przez Ciebie kupowana. Możesz odpuścić sobie jak przeszkadza Ci to że jest wybitniejsza niż reszta. ;p
Odpowiedz
Do którego kowala oddać Rude metalu z meteorytu ?
Można z niej chyba wykuć jakąś broń, zdobywamy w trakcie podróży

EDIT: Można coś zrobić z itemem "Wykaz Ładunków" ??

Opis itemu:

Cytat

Wykaz dóbr chodliwych na szlaku kupieckim, którego dotyczy. Zawiera informacje cenne dla każdego kupca pragnącego poszerzyć zasięg swojej działalności.


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia wtorek, 1 stycznia 1974, 00:40 napisał

Do którego kowala oddać Rude metalu z meteorytu ?
Można z niej chyba wykuć jakąś broń, zdobywamy w trakcie podróży

Do kowala w Szczycie Wojownika. Brat Lewiego Wykuje bardzo dobrą rzecz.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia wtorek, 1 stycznia 1974, 00:40 napisał

EDIT: Można coś zrobić z itemem "Wykaz Ładunków" ??

Opis itemu:

Do questa odpowiedniego. Poszukaj w torbie kolektywu magów czy coś w tym stylu. Chyba.
Odpowiedz
No to teraz ja:
1 - czy dodatkowe przedmioty i misje, jak np. Warden's Keep, można odblokować za punkty z Achievmentów, czy oprócz odpowiedniej ilości punktów trzeba kupować te rzeczy na stronie BioWare?
2 - czy te badziewiarskie zbroje, które dostajemy od służącej Królowej można będzie kiedyś zdjąć, czy mam biegać w tym złomie do śmierci i końca gry?
Odpowiedz

Cytat

2 - czy te badziewiarskie zbroje, które dostajemy od służącej Królowej można będzie kiedyś zdjąć, czy mam biegać w tym złomie do śmierci i końca gry?

Gdy tylko wjedziesz do lochów w celu wykonania dalszej części zadania zbroje znikną automatycznie. Przynajmniej powinny.

Cytat

1 - czy dodatkowe przedmioty i misje, jak np. Warden's Keep, można odblokować za punkty z Achievmentów, czy oprócz odpowiedniej ilości punktów trzeba kupować te rzeczy na stronie BioWare?

Wydaje mi się, że to drugie ale ręki nie dam sobie uciąć.
Odpowiedz
Punkty Achievementów nie mają żadnego przełożenia na dostępność DLC. Owszem, można kupować DLC za punkty BioWare, ale te trzeba zakupić osobno i jest to alternatywa dla płatności kartą kredytową. Niestety, nie ma nic za darmo. Punkt Achievementów pozwalają jedynie ocenić, w jakim stopniu przeszedłeś zawartość gry.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Jak otwierać zamki? Znalazłem wiele skrzyń, których nie mogłem otworzyć, bo pojawił mi się komunikat o za niskim poziomie umiejętności. Na liście umiejętności nie znalazłem żadnej, która byłaby odpowiedzialna za otwieranie zamków. Chyba, że chodzi o klasową umiejętność łotrzyka? Gram magiem.
Odpowiedz
Tak nawiasem mówiąc to właśnie pogrywam sobie teraz łotrzykiem i w 95% przypadków, w tych skrzyniach jest sam złom. Tak więc w ramach pocieszenia napiszę, że za wiele nie tracisz
Odpowiedz
Jak tworzyć okłady leczące i mikstury lirum (many)?
Odpowiedz
Wystarczy, aby któraś z postaci w Twojej drużynie albo Ty miała chociaż pierwszy poziom Alchemii. To jest umiejętność, więc dostajesz jeden punkt na trzy poziomy. Niektóre osoby na dzień dobry mają tę umiejętność, choćby Morrigan. Oczywiście pierwszy poziom pozwoli Ci tworzyć tylko najsłabsze mikstury... Skłąd będziesz miał w menu alchemii. Żeby tam wejść, po prostu kliknij w umiejętność odpowiedniej postaci.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Dragon Age

Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...