Sześć dni do Polconu!


Zapraszamy do zapoznania się z programem Polconu 2009:

Polcon 2009

Zapraszamy również do zapoznania się z kilkoma dodatkowymi informacjami:

  • Dzięki Merlin.pl – patronowi medialnemu Polconu – mamy niesamowitą okazję wzbogacenia swojej biblioteczki. Promocja trwa do godz. 9:00 dnia 31 sierpnia. Kliknij TUTAJ by zapoznać się z ofertą – naprawdę warto. Zniżki wynoszą od 20% do 70% ...
  • Uczestnicy mogą się posilić w: bufetach mieszczących się w obydwu budynkach, skorzystać z namiotu spożywczo – integracyjnego serwującego potrawy z grilla oraz wysokich marek piwa regionalne, pizzerii – tanio, obficie i smacznie oraz w dwóch klubów konwentowych. Wszystkie te miejsca oddalone są od punktów programu nie dalej jak 5 minut spacerkiem. Więcej przeczytacie TUTAJ.
  • Z dworców istnieje bezpośrednie połączenie komunikacją miejską pod budynki konwentu. Zapraszamy do wydrukowania planu dojazdu – razem ze zdjęciami zajmuje tylko jedna stronę A4.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Polcon, Polcon, Polcon! Szykuj się droga redakcjo!

Swoją drogą to czego nie lubię najbardziej - ogarnianie programu.

[Dodano po 11 minutach]

Damn it! Już widzę spotkanie autorskie z Kozak obok prelekcjio o broni chemicznej i biologicznej!
Odpowiedz
Ja po doświadczeniach z Pyrkonu nie mam zamiaru biegać już nigdzie z wywieszonym jęzorem. Wybiorę sobie po kilka punktów dziennie i wystarczy. Ale to dopiero koło środy, jak mnie termin przyciśnie.
Odpowiedz
Tak, nie przemęczać się. To dobre podejście. Chętnie podłącze się do grupy nieprzemęczaczy
Odpowiedz
Val, bo Ty jesteś nadgorliwy po prostu ;p a jak to mówią, nadgorliwość gorsza od faszyzmu...

kami, Ty masz święte prawo do tego. Będę Cię nosić na rękach i karmić winogronami. ;p i oczywiście dotrzymując Ci towarzystwa nie będę się również przemęczać.

polcon, polcon, polcon, polcon, polcon... nadchodzę! ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia pią, 21 sie 2009 - 12:58 napisał

Damn it! Już widzę spotkanie autorskie z Kozak obok prelekcjio o broni chemicznej i biologicznej!

Ostatnio na Avangardzie ktoś mówił, że Kozak na wszystkich swoich autorskich spotkaniach mówi to samo. Więc pójdziemy na broń chemiczną.
Odpowiedz
to ja mówiłam ;p olejcie Kozakową, idźcie gdzieś indziej
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Nowości

Sześć dni do Polconu! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...