Vitkacy

Przyszedł ten czas kiedy nuda wzięła górę i trza zrobić coś z nadmiaru energii, a więc zaczynam:

Imię: Witek

Przezwiska/Ksywki: Vitkacy, Vicia, Vić.

Wiek: 17 lat (Młody i nadpobudliwy jak piszą w notatkach lekarskich )

Charakter: Cóż o tym długo można pisać. Niektórzy mówią: Odludek, anarchista, sztywniak, leń, śpioch, ten, który zawsze się kłóci. Cóż, a zdanie drugiej połowy niektórych: Nadpobudliwy, pozytywnie walnięty w czererp, szalony, pajacyk na gumce(recepturce żeby nie było.). Wyznaje zasadę: Twoje zdanie mnie wali, a ja wiem, że nie jestem taki jak mówisz.

Stosunek do ludzi: Szczerze dość pesymistyczny. Każdy człowiek jest wart uwagi, ale nie każdy jest godzien by zawrócić sobie nim łeb. Do pewnego stopnia mnie nic nie obchodzą ludzie, ale są tacy, bez których życie to tylko czarno białe zdjęcie bez jakichkolwiek pozytywów czy negatywów.

Zainteresowania: Muzyka, Gitara, RPG, Komputer, Beta Testing.

a) Muzyka - Metal, Rock, Hard Rock. Długo by się rozpisywać, ale wszędzie gdzie jest chociaż gitarka, to jest godne przesłuchania i zbesztania/polubienia przeze mnie
*Ulubione zespoły - Disturbed, Atreyu, Godsmack, Iron Maiden, Offspring, Nirvana, Dream Theater, Alter Bridge, Slipknot, Audioslave, Guns'n'Roses, Blind Guardian, Kat, Korn i wiele innych

b) Gitara - Gram na gitarce od prawie półtora roku i mnie ona bardzo wciągnęła. Cóż zaczęło się od akustyka, który do tej pory jest używany, a teraz również elektryk jest moją miłością. Ciężkie brzmienia

c) RPG - Cóż ludzie mówią, że to głupie, ale to jest najlepszy sposób by chociaż na chwilę zapomnieć o całym świecie i się rozerwać. Nie traktuje tego zbyt poważnie bo to tylko gra, a nie życie

d) Komputer, Beta testing - Lubię testować gry zanim wejdą do sprzedaży, a kumpel ma tylko tę robotę by zarobić trochę. Daje mi połowę z tego i jego nazwisko jest czasem umieszczane chociaż czasem nie. Lubię to jak diabli bo to genialna sprawa.

Zajęcia: Uczę się w 1 LO im. Gen. Józefa Bema w Warszawie. Reszta na górze.

Coś o sobie: Zwykły metal, który ma powoli dość tego, że ludzie nie rozumieją tego, że każdy ma prawo słuchać muzyki jaka mu się podoba. Dresy najwidoczniej wolą wpierdziel spuścić jak ostatnio, dlatego że się glany nosi. Dlaczego niektórzy są tak nie wyedukowani.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
A drugą połówkę massszz????

A zwykłym metalem nie jesteś Metale mają długie włosy. Jesteś EMO :*
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Wybacz, długie włosy mam i nie jestem EMO. Proszę mnie nie obrażać, a co do drugiej połówki.... Hmmm.... Nie wiadomo co przyszłość przyniesie.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Ale ja mam krótkie i marudzisz jesteś maruda Nie lubiem ciem.

A tak na serio to lubisz jogurt?;>
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Lubię, ale wolę ciekawsze pytania Coś może innego ktoś chce wiedzieć?
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
A wolisz owocowy czy naturalny?
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Ehh... Neutralny i Owocowy. Zależy od nastroju.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
Co robisz jak jesteś baaaardzo zły?


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Hmm... Zależy. Czasem się denerwuje i porostu idę, czasem trzeba ochrzanić kogoś/coś co jest odpowiedzialne za mój gniew, ale staram się szybko uspokoić ze względu na stan.
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
"[...]ze względu na stan[...] - jesteś ciężarny ?

Jakie kobiety Cię pociągają, a jakie uważasz za zupełnie niewarte uwagi?

Twoja największa zaleta i wada?
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Nie jestem ciężarny, ale trzymanie mnie w długiej nerwicy powoduje, że naprawdę potrafię napsuć krwi i powiedzieć coś czego bym nie chciał powiedzieć.

Hmmm... Nie mam jakiegoś ideału kobiety bo ideały są nudne ;]

Ale ogólnie odstraszają mnie kobiety, które są chamskie, lekko zbyt czepialskie, przemądrzałe i rozkapryszone. Reszta mi dynda na sznureczku

A co do wad i zalet:

Wada: Czepialski, nadpobudliwy, gadający głupoty

Zalety: Hmmm... To w ogóle są jakieś?
Pissstacje xD

If you have to ask, kill yourself.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Vitkacy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...