Nitrea/Naerel

Kurczę.. Boję się aż odpowiedzieć na to pytanie, bo potem znowu się okaże, że zostanę nawiedzoną Szamanką gadającą do drzew i duchów/ karmnikiem ptaka Yarpa (Sokoła Wy paskudy:P) albo Gołębicą XD.
Odpowiedz
Myślę że mam misję w życiu. Myślę że większość ludzi ją ma.
Z tym że nie wszyscy o tym wiedzą, lub też nie odkryli
co jest ich misją.
Czy Ty masz misję? Czy wiesz już jaką?
Jeśli wiesz to jaką?
Odpowiedz
Szczerze mówiąc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie... Nie mam misji - mam pomysły, które może zrealizuje, ale nie mam jednej obranej ścieżki .
Odpowiedz
W tych tematach pada wiele trudnych pytań.
Myślisz że nie masz, czy może nie odkryłaś?
Odpowiedz
Myślę że Ty akurat masz.
Odpowiedz
Jesteś osobą odznaczającą sie pewną wrażliwością.
Jeśli nie wszyscy mają misję, to Ty z pewnością należysz do tych
osób które mają.

[Dodano po 5 dniach]

I cisza.
Odpowiedz
Ano cisza. Zbyt zszokowana jestem by coś odpowiedzieć . Poza tym chwilowo nikt o nic nie pyta..

Jesteś pewny tego osądu?
Odpowiedz
Jestem pewien. Uważam że należysz do grupy ludzi z misją.
Odpowiedz
Kiedy uznam to za wskazane.
Wbrew pozorom łatwo to poznać.
Nie jet to żaden osąd czy
piętnowanie tych którzy misji nie mają.
Odpowiedz
Jakie kreskówki miałaś w zwyczaju oglądać?
Jeśli jakieś dalej oglądasz to też podaj tytuły.
No i czy czegoś one mogły cię nauczyć czy też traktowałaś je tylko jako formę rozrywki?
Odpowiedz
Oj, to będzie obszerna odpowiedź o ile sobie poprzypominam tytuły . Nie pamiętam z jakiego okresu pochodzą i nie są chronologicznie ułożone - kto oglądał będzie kojarzył, a poniższy spis jest dość obszerny czasowo (jakieś... 8 lat)

1. Przede wszystkim X-menów i tego typu kreskówki: Spiderman, Ironman, Fantastyczna Czwórka (choć tak naprawdę kochałam tylko X-menów - reszta to były zapychadła ), Johnego Questa, z bardziej hardcorowych to Sailor Moon, Digimony, trochę Pokemonów XD, Kaczora Donalda, potem Ligę Sprawiedliwych, X-men Ewolucja, Batman Przyszlości, Simpsonowie, których nadal uwielbiam , Księżcznikę Sisi XD, "Szalony Jack, pirat", Motomyszy z Marsa , Rodzina Adamsów, Mnóstwo Asterixów, Tajne akta psiej agencji, Scooby Doo! (miałam chyba z 8 lat jak przestali go nadawać na TVP i była to dla mnie życiowa tragedia), Animki, Samuraj Jack, Laboratorium Dextera, Aparatka, Krowa i Kurczak (Czerwony bez gatek zniszczył mi psychikę. Była to jedna z najgłupszych kreskówek jaką widziałam), Chojrak tchórzliwy pies, Chris Colorado, Atomówki , obowiązkowo bajki w sobotę o 1 na TVP 2, Pinky i Mozg, Było sobie życie, Z takich najstarszych: Koralgol (straszne Rumcajsy itp. są tylko mglistym wspomnieniem. Gąska Balbinka czy coś takiego jeszcze było) Smerfy, Gumisie, Reksio, Bolek i Lolek - no dużo takich było - po prostu wieczorynki.


Nie znosiłam Flinstoneów i Jetsonów

Trochę było też pseudoseriali

2. Czy dalej oglądam? Cóż - od jakichś 5-6 lat prawie w ogole nie oglądam telewizji (kino/komp), ale ostatnio obejrzałam jakieś 2-3 odcinki starych x-menów, kilka razy z ciekawości obejrzałam jakieś cosie, które moja młodsza siostra ogląda/oglądała.

3. Trudno powiedzieć bym wtedy do bajek podchodziła jako do formy nauki, ale mimo wszystko jakieś informacje się z tego zebrało (np. że nie powinno się ogórkow kiszonych mlekiem popijać, albo jak dobrym izolatorem jest kauczuk ) - poza tym oglądałam wtedy sporo programów różnego rodzaju. Hmm... część to była po prostu głupia rozrywka, część cośtam dała. Aha - i pamiętam, ze w zerówce nauczyłam się dobrze wykłócać dzięki wiecznym sporom, kto będzie którą Myszą z Marsa . (Skutecznie wywalczałam sobie Throttle)
Odpowiedz
Nit - pod względem oglądanych i lubianych bajek, jesteśmy z jednego wora:D
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Haha! Wiedziałam, że jest tu ktoś równie zakręcony jak ja! Mwahahah... Braciszku? ;)"



@ Cou - jeśli ktoś oczekiwał jakiejś długiej fiolozoficznej odpowiedzi, to chyba rozczaruję.

Dla mnie piękno to to, co w dowolny sposób zachwyca. I jest pojęciem nader subiektywnym
Odpowiedz
Jak Ci się podobały "Mroczne materie", i czym był by twój dajmon?
Odpowiedz
Zaskoczyły mnie i dosyć się spodobały. A zaskoczyły, bo spodziewałam się błahej historyjki, skierowanej raczej do młodych czytaczy .


Dajmona? Zastanawialiśmy się nad tym z Pervem. Ja rozważałam kota - takiego dachowca w wielu odcieniach czerni i szarości, Perv zasugerował łasicę/gronostaja. I chyba muszę się po części przychylić do jego opinii, ale to dalej nie jest to...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nitrea/Naerel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...