Nitrea/Naerel - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Buka,
Mówiłem że to nie jest błaha historyjka, i na pewno nie dla dzieci.
Nitrea Celebgwaew,
Zaskoczyły mnie i dosyć się spodobały. A zaskoczyły, bo spodziewałam się błahej historyjki, skierowanej raczej do młodych czytaczy .


Dajmona? Zastanawialiśmy się nad tym z Pervem. Ja rozważałam kota - takiego dachowca w wielu odcieniach czerni i szarości, Perv zasugerował łasicę/gronostaja. I chyba muszę się po części przychylić do jego opinii, ale to dalej nie jest to...
Buka,
Jak Ci się podobały "Mroczne materie", i czym był by twój dajmon?
Nitrea Celebgwaew,
Haha! Wiedziałam, że jest tu ktoś równie zakręcony jak ja! Mwahahah... Braciszku? ;)"



@ Cou - jeśli ktoś oczekiwał jakiejś długiej fiolozoficznej odpowiedzi, to chyba rozczaruję.

Dla mnie piękno to to, co w dowolny sposób zachwyca. I jest pojęciem nader subiektywnym
Yarpen Gottzorn,
Nit - pod względem oglądanych i lubianych bajek, jesteśmy z jednego wora:D
Courun Yauntyrr,
Czas na ciebie. Opisz czym jest piękno.
Nitrea Celebgwaew,
Oj, to będzie obszerna odpowiedź o ile sobie poprzypominam tytuły . Nie pamiętam z jakiego okresu pochodzą i nie są chronologicznie ułożone - kto oglądał będzie kojarzył, a poniższy spis jest dość obszerny czasowo (jakieś... 8 lat)

1. Przede wszystkim X-menów i tego typu kreskówki: Spiderman, Ironman, Fantastyczna Czwórka (choć tak naprawdę kochałam tylko X-menów - reszta to były zapychadła ), Johnego Questa, z bardziej hardcorowych to Sailor Moon, Digimony, trochę Pokemonów XD, Kaczora Donalda, potem Ligę Sprawiedliwych, X-men Ewolucja, Batman Przyszlości, Simpsonowie, których nadal uwielbiam , Księżcznikę Sisi XD, "Szalony Jack, pirat", Motomyszy z Marsa , Rodzina Adamsów, Mnóstwo Asterixów, Tajne akta psiej agencji, Scooby Doo! (miałam chyba z 8 lat jak przestali go nadawać na TVP i była to dla mnie życiowa tragedia), Animki, Samuraj Jack, Laboratorium Dextera, Aparatka, Krowa i Kurczak (Czerwony bez gatek zniszczył mi psychikę. Była to jedna z najgłupszych kreskówek jaką widziałam), Chojrak tchórzliwy pies, Chris Colorado, Atomówki , obowiązkowo bajki w sobotę o 1 na TVP 2, Pinky i Mozg, Było sobie życie, Z takich najstarszych: Koralgol (straszne Rumcajsy itp. są tylko mglistym wspomnieniem. Gąska Balbinka czy coś takiego jeszcze było) Smerfy, Gumisie, Reksio, Bolek i Lolek - no dużo takich było - po prostu wieczorynki.


Nie znosiłam Flinstoneów i Jetsonów

Trochę było też pseudoseriali

2. Czy dalej oglądam? Cóż - od jakichś 5-6 lat prawie w ogole nie oglądam telewizji (kino/komp), ale ostatnio obejrzałam jakieś 2-3 odcinki starych x-menów, kilka razy z ciekawości obejrzałam jakieś cosie, które moja młodsza siostra ogląda/oglądała.

3. Trudno powiedzieć bym wtedy do bajek podchodziła jako do formy nauki, ale mimo wszystko jakieś informacje się z tego zebrało (np. że nie powinno się ogórkow kiszonych mlekiem popijać, albo jak dobrym izolatorem jest kauczuk ) - poza tym oglądałam wtedy sporo programów różnego rodzaju. Hmm... część to była po prostu głupia rozrywka, część cośtam dała. Aha - i pamiętam, ze w zerówce nauczyłam się dobrze wykłócać dzięki wiecznym sporom, kto będzie którą Myszą z Marsa . (Skutecznie wywalczałam sobie Throttle)
Enemir Orme,
Jakie kreskówki miałaś w zwyczaju oglądać?
Jeśli jakieś dalej oglądasz to też podaj tytuły.
No i czy czegoś one mogły cię nauczyć czy też traktowałaś je tylko jako formę rozrywki?
Nitrea Celebgwaew,
Nikt mnie nie kocha i nie chce nic ciekawego wiedzieć? ;(
Buka,
Kiedy uznam to za wskazane.
Wbrew pozorom łatwo to poznać.
Nie jet to żaden osąd czy
piętnowanie tych którzy misji nie mają.
Nitrea Celebgwaew,
Kurczę. Na swój sposób fascynujące - często tak przydzielasz ludzi do takich grup?
Buka,
Jestem pewien. Uważam że należysz do grupy ludzi z misją.
Nitrea Celebgwaew,
Ano cisza. Zbyt zszokowana jestem by coś odpowiedzieć . Poza tym chwilowo nikt o nic nie pyta..

Jesteś pewny tego osądu?
Buka,
Jesteś osobą odznaczającą sie pewną wrażliwością.
Jeśli nie wszyscy mają misję, to Ty z pewnością należysz do tych
osób które mają.

[Dodano po 5 dniach]

I cisza.
Nitrea Celebgwaew,
O, to mnie zaintrygowałeś. Dlaczego tak myślisz?
Buka,
Myślę że Ty akurat masz.
Nitrea Celebgwaew,
Nie odkryłam, może nie mam, może po prostu nie potrafie dostrzec?
Buka,
W tych tematach pada wiele trudnych pytań.
Myślisz że nie masz, czy może nie odkryłaś?
Nitrea Celebgwaew,
Szczerze mówiąc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie... Nie mam misji - mam pomysły, które może zrealizuje, ale nie mam jednej obranej ścieżki .
Buka,
Myślę że mam misję w życiu. Myślę że większość ludzi ją ma.
Z tym że nie wszyscy o tym wiedzą, lub też nie odkryli
co jest ich misją.
Czy Ty masz misję? Czy wiesz już jaką?
Jeśli wiesz to jaką?
Wczytywanie...