[NWN2] Pentin odszedł

Dostałem od Nashera twierdze, pozbierałem wszystkich ludzi- handlarzy,płatnerzy, kowali,oficerów,kopaczy itd. (oczywiście tylko tych, których ma sie na początku twierdzy na rozstajach). No i mam problem. Otóż poszedłem do Pentina, ten sie zgodził by dołączyć do mnie, a gdy ide do twierdzy to go nie ma. Ide na dziedziniec i wracam... Pentin i Callindra się pojawiają. Rozmawiam z Callindrą na temat złóż, i udaje się do wykopania surowców. Podchodze do Pentina A TEN MI MÓWI ŻE ODCHODZI BO NIE DAŁEM MU OD DAWNA NIC DO ROBOTY!!! DOPIERO CO ZDOBYłEM TWIERDZE I DOPIERO CO PRZYSZEDł A JUż MI MóWI żE ODCHODZI!!! CO JEST???
Jeśli zaproponowałeś jakiejś dziewczynie w Port Last żeby u ciebie pracowała to Pentin odejdzie. Jeśli nie chcesz żeby odszedł to zastrasz go to zostanie.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Dziwnie u mnie pracowali oboje bez żadnych problemów..a z maską grasz czy samą podstawką?
Z Maską czy podstawką Pentin w III akcie zechce opuścić Warownię. Jeżeli nasze umiejętności zastraszania są na dosyć wysokim poziomie to zostanie.
nie zmienia to faktu że mi to zrobił w II akcie przy pierwszej rozmowie z nim gdy był w warownii, ale dobra myślałem że ucierpi na tym moja gospodarka ale jest w porządku więc nie ma już problemu:P
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...