[Diablo] Problemy z graniem

Mam pewnien problem w D2 zawsze gdy wyjde z tego pierwszego obozu i ide sobie np. zabic kilka stworków to jak wracam i przechodze przez most to gra mi sie zawiesi i nic nieda sie zrobić!!Help... A drógi problem to takie że zainstalowałem D2 i niemoge zainstalować dodatku Lord of Destruction ponieważ pisze że musze najpierw zainstalować Diablo 2:( pomocy...co mam robić...
Co do pierwszego pytania to ci nie pomogę bo nie mam zielonego pojęcia czemu się to może zawieszać. Do drugiego to tak: masz pirata czy orginalke? Jak pirata to po zainstalowaniu Diablo 2 NIE ROBISZ DO NIEGO CRACKA, tylko zaraz instalujesz Lord of Destruction i dopiero do niego robisz [sory za pisanie o piractwie, ale trzeba było kolegdze pomóc] B)
skąd wiesz że mam pirata?
Ma się doświadczenie w tych sprawach....... B) Bo jak masz pirata i po zainstalowaniu Diablo 2 i ZROBIENIU DO NIEGO CRACKA, nie zainstalujesz Lord of Destruction Bo on wtedy nie widzi [Lord of Destruction] prawdziwego pliku Diablo 2.exe i stwierdza, że Diablo 2 nie jest zainstalowane i prosi o instalnięce najpierw dwójki potem dodatku.

Robisz tak jak powiedziałem: Istalujesz Diablo 2, [nie robisz cracka] instalujesz LoD robisz do niego cracka [do dodatku, do dwójki już nie mószisz]

Znów się o piractwie rozgadałem....... [potem sie usunie]

A według mnie pierwszy błąd wynika po prostu z porysowanej płyty. Jak masz gdzieś rysę, to on nie wie co robić i się zwiesza. Jak była nowa, a pirat to też może być błąd pirata, bo kopiował na najwyższej szbkości. Tak właśnie powstają błędy.
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
← Inne cRPGi
Wczytywanie...