Rangramil

Tak, często mówię żal, ale nie dlatego, że jakoś lubię to słowo, ale dlatego, że sytuacja często tego wymaga.
Jestem zły do szpiku kości i rdzenia nerek.
W domu chodzę w kapciach, czekoladę jem, jak jest, relaksuje mnie dobra książka, obfity posiłek i dr House, ostatnio potłukłem sobie olana jakies 2-3 tygodnie temu.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Coraz bardziej się zastanawiam o co ci chodziło Rang z tą symetryczną budową . Symetria względem jakiej osi? Bo wględnem jednej to rzekłbym, że jest ona jakoby z automatu... A inne interpretacje wydają się ciekawe jednak wymagałby chyba dużych ilości pewnych izotopów .
Odpowiedz
Wiesz, chodzi o symetrię dwuboczną, dość dobrze zakorzenioną wśród współczesnych zwierząt (w tym ludzi). Głównym kryterium przy ocenie symetryczności jest posiadanie wszystkich organów/narządów w odpowiedniej ilości (po dalsze specyfikacje odsyłam do jakiegoś atlasu anatomicznego). Poza tym narządy występujące parami, powinny być w miarę podobne (po pięć palców u każdej dłoni itp.). Oczywiście symetria nigdy nie będzie całkowita, ale tego nikt nie wymaga.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Czyli twoja dzeiwczyna powinna mieć dwa serce i dwie wątroby? Nono masz wymagania .
Odpowiedz
No wiesz... Sprzeda po jednym i będzie bogaty...

Ulubiona postać z Pottera? :-> Czy istnieje jakiś przedmiot, do ktorego jesteś emocjonalnie przywiązany? Jeśli nie, to co jest najbliżej takiego stanu?
Odpowiedz
Nie doczytałeś, nie powiedziałem, że wszystkie organy występują parami, ale, że te, które to robią, powinny wyglądać podobnie (czyli np. dwie ręce, lewa i prawa, a nie ręka i szczypce kraba).

Z Pottera najbardziej lubiłem Freda i Georga, wesołe chłopaki. Nie jestem do niczego aż tak silnie przywiązany. Najbliższe temu stanu są starsze, znoszone ubrania, do których się człowiek przywiązuje, bo w końcu robią się wygodne.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Pan zUo się ujawnia... fajnie :]
Jak długa była twoja droga do władzy?
Czemu wybrałeś krasnoluda?
Kim jesteś wyznaniowo?
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Droga do władzy była króciutka i gładka jak jedwab. Do piątku chodziliśmy ze Strażnikiem do jednej klasy. Kiedyś tam napomknął o fae, a kiedy zaczynali pierwszą erę na nowym silniku, zostałem księciem, bo potrzebował ludzi do utrzymania kontroli.

Krasnolud był pierwszą rasą jaką grałem, wszystko przez władcę pierścieni. Miałem wtedy 10 lat i łatwo się sugerowałem. Pełnię bycia krasnoludem pojąłem dopiero po przeczytaniu Wiedźmina i zapoznaniu się ze światem Warhammera. No i często mi się powtarza, że oprócz dwóch-trzech rzeczy, ja naprawdę jetem krasnoludem.

Katolik.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Rangramil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...