Yarpen Gottzorn

..wiesz co Ci powiem? ..WIESZ CO CI POWIEM?! xP Nic! O! *tup*... *tup*.... *Podłoga się zapadła*

Yarpen, te sygny są prześmiewcze ale nie wyśmiewające. mam na myśli to iż naśmiewanie się po części z siebie chyba nie jest grzechem? Połowa mojej rodziny od strony matki 200 lat wstecz była niemieckimi żydami,(mam udokumentowane) więc Najwyżej miej pretensje to Kresselacka, bo z tego co wiem Marudas też jest w jakieś tam części żydmann'em.
Odpowiedz
Bo ja wiem? Nie interesuję się genealogią mojej rodziny, bo zwyczajnie nie karmiono mnie historiami o przodkach, gdy byłem mały, ale z tego, co mi się obija o skronie, to matka mojego ojca (czytaj: babcia) wywodzi się z Żydowskiej rodziny. Nie mam uprzedzeń do Żydów, co to to nie Już nie można uważać pejsów za ujmujące? NIE?! NO?!
Odpowiedz
Jeśli nie wiecie - są na świecie takie narody, które są wybitnie wrażliwe na prześmiewanie;) Do tego gros pozostałych narodów również się krzywo patrzy na prześmiewanie tych "wrażliwych";p Ja tylko mówię jak to wygląda;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
No fakt, Yarpenie, bywają takie narody uczulone na prześmiewanie nie potrafię celnie trafić z określeniem, czy Żydzi należą do takich narodów, ale już tyle o nich i kawałów, i filmów było, że im to wszystko jedno Poza tym sygnatury "Wielkiej Trójcy Sygnaturkowej" [tak pozwole sobie ich nazwac, bo sygna bardzo mi sie podoba xD] nie prześmiewają Żydów jakoś dogłęnie

Ale Twoja sygnatura, Yarpenie, też trzyma poziom I mina tego chlopca xD
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz

Cytat

Cholera, znam człowieka którego wybija na pierwszym zdjęciu w images.google!

I jak się z tym czujesz?
Odpowiedz
Czuję się tak trochę przyćmiony Twoją sławą, ale też rozpiera mnie duma;P Ja piłem dziś pysia, a Ty?;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Użytkownicy

Yarpen Gottzorn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...