Heart of winter

Pomyślałem, że można by dodać w forum Icewind Dale dział "Heart of winter". Jednak, nie wiem, czy to dobry pomysł.
Wiem, że Icewind Dale I jest także do Heart of winter - ale żeby się nie mieszało jedno z drugim, Heart of winter może być osobno...
A jeśli nie Heart of winter, to może by dodać dział o tym drugim dodatku?
Co wy o tym myślicie?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie wiem, czy to jest konieczne...ludzie, myśląc o HoW automatycznie klikają na dział Icewind'a. Za dużo bałaganu z takimi szczegółami


Odpowiedz
No to w takim razie może dobrze by było dodać dział o tym drugim dodatku???
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Działy powstają wtedy kiedy jest takie zapotrzebowanie. A miarą tego zapotrzebowania jest duża liczba tematów i postów dotyczących danego dodatku. Zatem jeśli takowe będą to dział powstanie.
Odpowiedz
← Game Exe

Heart of winter - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...