[W1] Kościany poker - joke

A więc, w akcie II spotkałem Talara, który w kościanym pokerze na rozdaniu daje 110 orenów. Wielce uradowany, że można się na nim wzbogacić, szczególnie że rozumowanie jego jest co najmniej dziwne (rzuca zawsze drugą kością i nie ważne czy ma ją do jakiegoś układu). Ku mojemu zdziwieniu w czasie mojego rzutu kośćmi, jedna kość wypadła za pudełko do gry i gdzieś się potoczyła. Nie wiem gdzie bo przesunąć się nie da za daleko. W każdym razie jedynie co mogę zrobić to Esc zrezygnować z gry i przegrać (na szczęście jest taka opcja). W każdym razie często kości wypadają poza owal planszy na pudełko z grą albo stół i wydaje mi się że tu twórcy gry za duży realizm wprowadzili http://img147.imageshack.us/img147/6151/wi...oscibraklz2.jpg << to żaden photo-montaż.
Odpowiedz
Moim zdaniem powinieneś po prostu ściągnąć najnowszego patcha to z reguły rozwiązuje problem.
W poszukiwaniu własnego rozumu...



Odpowiedz
No właśnie to chciałem powiedzieć. Path powinien rozwiązać problem. Mi też często wypadają kości poza stół, ale wynik i tak jest zawsze, więc to musi być po prostu bug w grze naprawiony łatką.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Wiedźmin

Kościany poker - joke - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...