Kościany poker - joke - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
No właśnie to chciałem powiedzieć. Path powinien rozwiązać problem. Mi też często wypadają kości poza stół, ale wynik i tak jest zawsze, więc to musi być po prostu bug w grze naprawiony łatką.
Feno,
Moim zdaniem powinieneś po prostu ściągnąć najnowszego patcha to z reguły rozwiązuje problem.
Gość_GuAdrian*,
A więc, w akcie II spotkałem Talara, który w kościanym pokerze na rozdaniu daje 110 orenów. Wielce uradowany, że można się na nim wzbogacić, szczególnie że rozumowanie jego jest co najmniej dziwne (rzuca zawsze drugą kością i nie ważne czy ma ją do jakiegoś układu). Ku mojemu zdziwieniu w czasie mojego rzutu kośćmi, jedna kość wypadła za pudełko do gry i gdzieś się potoczyła. Nie wiem gdzie bo przesunąć się nie da za daleko. W każdym razie jedynie co mogę zrobić to Esc zrezygnować z gry i przegrać (na szczęście jest taka opcja). W każdym razie często kości wypadają poza owal planszy na pudełko z grą albo stół i wydaje mi się że tu twórcy gry za duży realizm wprowadzili http://img147.imageshack.us/img147/6151/wi...oscibraklz2.jpg << to żaden photo-montaż.
Wczytywanie...