[NWN1] Główna wieża - problem!

Witam. Jest problem. Jestem obecnie w samej końcówce 2. aktu, dokładniej w Głównej Wieży. Jestem już na szczycie, widzę Aribeth i tego ziomka na 'M', wchodzę do pomieszczenia, zabijam potwora, biorę księgę, wychodzę i... nic się nie dzieje!
Powinien czekać na mnie niejaki Gorgoth z bandą, ale jest pustka. Nie mogę nic zrobić. O co chodzi, co robić, przeoczyłem coś?
Z góry dzięki za pomoc!
Odpowiedz
Teraz (jeżeli dobrze pamiętam), powinieneś iść do Aarina i złożyć mu raport.
Odpowiedz
Niestety, Aarin mówi, jakie to szczęście, że się tam dostałem, a teraz powinienem iść i zrobić, co do mnie należy. Po wyjściu z dziupli tego Murgana (czy jak mu tam) powinien pojawić się ów Gorgoth, a się nie pojawia. Dlaczego?
Odpowiedz
No, ale ja byłem w jego siedzibie, zabiłem potwora, który tam był, wziąłem dziennik i wedle tego, co jest napisane w solucji, powinien na mnie czekać Gorgoth. Tymczasem ja wychodzę i tu nikogo ani widu, ani słychu... A drzwi do miejsca, w którym stoi Aribeth i Maugrim, są nadal zamknięte i nie da się ich rozwalić...
Odpowiedz
Czeski film. Gdy na nich klikam, odwracają się jedynie w moim kierunku i stoją jak te łosie. Komicznie to wygląda - stoję z moim towarzyszem naprzeciwko calej armii wrogów i możemy tylko na siebie popatrzeć.
Ej, a co Wy robiliście, gdy przechodziliście Neverwintera? Jak wychodziliście z dziupli Maugrima, to czekał na Was Gorgoth? A może musieliście jeszcze coś zrobić?
Cholera, nie chce kończyć gry w połowie, gdy fabula się rozkręciła.
Odpowiedz
Wiesz, gdy już wejdę na szczyt, to mogę sobie:
-wejść do siedziby Maugrima
-pochodzić po szczycie i popatrzeć na stojących za wrotami Aribeth i resztę szajki
-przeszukać po raz n-ty ciało tego gościa, który tam leży
Nie mogę nawet wrócić na niższe piętra, muszę wczytać grę od nowa...
Odpowiedz
Zacznij rozdział od nowa. Miłego dnia życzę.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
Też miałem ten problem ale odpocząłem na górze i jakoś załapało dalej...
Odpowiedz
Próbowałeś reinstala?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Główna wieża - problem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...