Główna wieża - problem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

adrian602,
Poczytałem o tym, i podobno patch 1.68 rozwiązuje ten problem. Podobno.
Racuch,
Próbowałeś reinstala?
LIRAEL,
Też miałem ten problem ale odpocząłem na górze i jakoś załapało dalej...
Hawkwood,
Zacznij rozdział od nowa. Miłego dnia życzę.
adrian602,
Wiesz, gdy już wejdę na szczyt, to mogę sobie:
-wejść do siedziby Maugrima
-pochodzić po szczycie i popatrzeć na stojących za wrotami Aribeth i resztę szajki
-przeszukać po raz n-ty ciało tego gościa, który tam leży
Nie mogę nawet wrócić na niższe piętra, muszę wczytać grę od nowa...
Lionel,
Nie wiem co mogłoby pomóc. Może klikaj na wszystkie przedmioty (drzwi itp.), z którymi można wejść w interakcję. Wiem, że to akt desperacji, ale cel uświęca środki.
adrian602,
Nic z tego.
Lionel,
Wczytaj poprzedni stan gry, bo może to być błąd skryptu.
adrian602,
Czeski film. Gdy na nich klikam, odwracają się jedynie w moim kierunku i stoją jak te łosie. Komicznie to wygląda - stoję z moim towarzyszem naprzeciwko calej armii wrogów i możemy tylko na siebie popatrzeć.
Ej, a co Wy robiliście, gdy przechodziliście Neverwintera? Jak wychodziliście z dziupli Maugrima, to czekał na Was Gorgoth? A może musieliście jeszcze coś zrobić?
Cholera, nie chce kończyć gry w połowie, gdy fabula się rozkręciła.
Lionel,
A kliknij na Moragę lub Aribeth, tak jakbys chciał z nimi rozmawiać.
adrian602,
No, ale ja byłem w jego siedzibie, zabiłem potwora, który tam był, wziąłem dziennik i wedle tego, co jest napisane w solucji, powinien na mnie czekać Gorgoth. Tymczasem ja wychodzę i tu nikogo ani widu, ani słychu... A drzwi do miejsca, w którym stoi Aribeth i Maugrim, są nadal zamknięte i nie da się ich rozwalić...
Lionel,
Na początku powinieneś zejść do jego Siedziby, wziąć dziennik. Podchodzisz do Moragi i nawiązuje się dialog. Większośc znika i nawiązuje się walka.
adrian602,
Niestety, Aarin mówi, jakie to szczęście, że się tam dostałem, a teraz powinienem iść i zrobić, co do mnie należy. Po wyjściu z dziupli tego Murgana (czy jak mu tam) powinien pojawić się ów Gorgoth, a się nie pojawia. Dlaczego?
Darnok Smith,
Teraz (jeżeli dobrze pamiętam), powinieneś iść do Aarina i złożyć mu raport.
adrian602,
Witam. Jest problem. Jestem obecnie w samej końcówce 2. aktu, dokładniej w Głównej Wieży. Jestem już na szczycie, widzę Aribeth i tego ziomka na 'M', wchodzę do pomieszczenia, zabijam potwora, biorę księgę, wychodzę i... nic się nie dzieje!
Powinien czekać na mnie niejaki Gorgoth z bandą, ale jest pustka. Nie mogę nic zrobić. O co chodzi, co robić, przeoczyłem coś?
Z góry dzięki za pomoc!
Wczytywanie...