Eoin Colfer-znasz go?

Czy znacie wybitnego pisarza Eoina Colfera? Napisał on wiele zajefajnych książek np. Nadnaturalista czy seria Artemis Fowl.
Jeżeli ktoś czytał lub chce się o nim czegoś dowiedzieć to piszcie

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja znam, ja znam, ja znam. Artemis Fowl to jeden z tych nielicznych facetów, co do których nie mam wątpliwości. Może być związkofobem, może być chamem, może być młodszy, ale ja i tak go chcę... Nie czytałam wprawdzie niczego poza wszystkimi tomami o Artemisie, ale z chęcią między "Lalką" a "Zbrodnią i karą" wezmę się za jakiegoś "Nadnaturalistę" albo coś takiego... x) Cieszę się, że nie tylko ja to czytam.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
O ja też! Mam wszystkie części Artemisa, Nadnaturalistę i przymierzam się do kupna "Artemis Fowl: The Graphic Nowel"

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Nie znam go! Co to za gościu???
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Inne

Eoin Colfer-znasz go? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...