Konkurs na Miss i Mistera forum - pomysły

@Matthias

Co to ma być za odpowiedź ? Wybacz, ale nie kojarzę tych znaczków.


Wracając do tematu. Ja bym proponował wśród kobiet Atis i Shas, a jak któraś nie chce i Eni ma ochotę to ona Co do facetów - tu już spora konkurencja, ale więcej jak 2 osoby z tej strony nie ma sensu.

Co do organizacji - da się zrobić to w formie galerii jak to jest ze screenami do BG ? Jeśli tak to do jury słać linki ze zdjęciami (przez PW, limit wielkości i zdjęcie tylko jedno) i to wstawić, a potem dać osobno temat z ankietą do głosowania. Pewnie za wiele osób się nie zgłosi, ale to ma być przecież zabawa
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Ja się pisze do jury, nie będę konkurencji robić

Cou, tak nawiasem mówiąc słyszałam, że startujesz
Ehh...najpierw strzałki, teraz Shas. Moja droga - masz moje zdjęcie, więc nie wiem po co mam startować. Może skomentujecie mój post wyżej ? Parę rozwiązań tam podałem, a wy rozmiękczacie ten temat.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Przepraszam bardzo, ale za dużo osób che wejśc w skład jury. Jury powinna wybrać Miveda. Reszta może startować w konkursie, bo mało nas...
Bo łatwiej oceniać, niż dać się ocenić. Byłabym za daniem decyzji w łapy użytkowników, ewentualnie jeszcze jury, jako przeciw waga, czy coś.

A co ja też się zgłaszam.
Właściwie ja także mogę poddać się ocenie
Tobie to można z miejsca dać
2 Panów i 1 Pani? Za mało. Zorganizujcie jakaś akcje może bo topic ten wkrótce utonie od niewiele wnoszących postów.
Jeżeli ma to być na serio to sędziów musi być nieparzysta liczba (żeby nie było remisu...). Napiszcie jakiś wstępny regulamin, zasady i tego typu michałki. Ogłosić oficjalny nabór i z głowy.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Zatem:

Jury: Shasfana, Ati, Ven Diego.

Sądzę, że będzie to skład dziwny, ale tym lepiej

Ponawiam pytanie - można zrobić potem taką galerię ?

Co do REGULAMINU:

1. Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby będące zarejestrowanymi użytkownikami forum GE.
2. Ocenie podlega tylko jedno zdjęcie, więc w przypadku nadesłania kilku z nich ocenie podlega pierwsze z nich, zaś reszta jest odrzucana.
3. Swoje zgłoszenie można wysłać tylko raz.
4. Głosujemy w dwóch kategoriach: Miss i Mister forum, przy czym można brać udział tylko w jednej z kategorii

Myślałam nad jury, więc

1. Skład jury jest stały.
2. Jury zajmuje się ocenianiem zgłoszeń pod względem technicznym.
3. Jury może głosować i głos każdej osoby z tego grona jest liczony jak dwa zwykłe głosy.
3. W przypadku równej ilości głosów decyduje większość jury.

Termin. Kiedy się uda zacząć do.. 2 tyg. może ?
Ogłoszenie można oczywiście zamieścić a zwycięzca powinien dostać jakąś nagrodę. Może Taramelion zrobi tapetę GE ze zwycięzcą ? Lub jakaś odznaka ?

Użytkownik Lady M. napisał

Może Taramelion zrobi tapetę GE ze zwycięzcą ? Lub jakaś odznaka ?


Może tak...
Jasne. Nie ma sprawy.
Dziękuję :*

Cytat

2. Jury zajmuje się ocenianiem zgłoszeń pod względem technicznym.


Co rozumiesz poprzez to sformułowanie??

Cytat

1. Skład jury jest stały.
2. Jury zajmuje się ocenianiem zgłoszeń pod względem technicznym.
3. Jury może głosować i głos każdej osoby z tego grona jest liczony jak dwa zwykłe głosy.
3. W przypadku równej ilości głosów decyduje większość jury.


na 3 zatrzymałaś się podczas nauki?? (sorki za dowciap )
Takie, że zdjęcia muszą być na prawdę tych osób a nie koleżanki/kolegi/ pobrane z internetu. Dodatkowo to muszą być prawdziwe zdjęcia, a nie fantastyka.

Porzuć takie dowcipy, bo tylko mnie zrażasz do siebie. Najpierw twoja pierwsza reakcja w tym temacie, teraz to.
Wydawało mi się, że Ati zgłosiła się do konkursu, nie jury...

MQ, ale innych rusza. Nikt nie chce niezdrowych relacji tutaj, więc złośliwości zapisuj sobie w zeszyciku. Btw. skoro nie bierzesz w tym udziału, to po co się wypowiadasz?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Zatem może ty Eni? Chyba, że chcesz brać udział - to wtedy nie wypada
Chyba napiszę Prywatną wiadomość do Strażnika lub Nazina o tę galerię...
A ja to chętnie. W konkursie nie będę brała udziału, bo zwyczajnie jestem niefotogeniczna. Na żywo wyglądam lepiej A Ty Miv bierzesz udział?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


← Użytkownicy
Wczytywanie...