[NWN2:MZ] Wyzwalacz gadki i problem z kamerą

Witam,
pierwszy problem to pokazuje mi sie wszedzie wyzwalacz gadki, zlote pole, niejednokrotnie przeszkadza w przemieszczaniu sie, przez przypadek wlaczylem?? jak to wylaczyc

drugi to jak zrobic zeby kamera byla tak jak w podstawce, najezdzajac na kant mapy obracalem sie a nie przemieszcza mi kamere w prawo badz w lewo nie obracajac, probowalem roznych ustawien i nie daje rady jakos a tak mi strasznie nie wyodnie, ciagle musze x wciskac zeby sie obrocic a obrot jest mega szybki nawet na spowolnienieniu..ehh..dajcie jakies rady
1. Wyzwalacz gadki pojawia się tylko po włączeniu konsoli, a konkretnie "Debug Mode". Jest to tryb, w którym wpisywanie kodów jest możliwe. Zapisz grę, wyjdź z NWN, wejdź znowu, załaduj sejva i wszystko powinno być dobrze.
2. Kamera nie jest dziwna, ni zepsuta. Radzę się przyzwyczaić, bo to jest normalny tryb, obmyślony przez twórców gry. Jest idiotyczny, ale nie można go zmienić na żaden lepszy. Uratować może drugi tryb kamery, choć i on jest denerwujący.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia sob, 01 mar 2008 - 20:06 napisał

1. Wyzwalacz gadki pojawia się tylko po włączeniu konsoli, a konkretnie "Debug Mode". Jest to tryb, w którym wpisywanie kodów jest możliwe. Zapisz grę, wyjdź z NWN, wejdź znowu, załaduj sejva i wszystko powinno być dobrze.
2. Kamera nie jest dziwna, ni zepsuta. Radzę się przyzwyczaić, bo to jest normalny tryb, obmyślony przez twórców gry. Jest idiotyczny, ale nie można go zmienić na żaden lepszy. Uratować może drugi tryb kamery, choć i on jest denerwujący.


Dzieki wielkie pomoglo, a z kamera bede sie jakos dogadywal..
Zawsze do usług. A jeśli chcesz koniecznie poruszać postacią kiedy masz włączone wszystkie wyzwalacze, możesz poruszać się za pomocą "WASD". Da się, czasem wyzwalacz cofa postać, ale można to przeżyć.
Można zrobić kamerę jak w podstawce:) trzeba tylko trochę pomajdorwać w opcjach mi się udało:)
Dziwne ale jak ja próbowałem ustawić kamerę, jak było w pełnej wersji, to nigdy mi nie wychodziło. Jeśli możesz to napisz jak dokładnie trzeba by poustawiać.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



trzeba w trybie strategicznym ustawić kamerę wycentrowaną na postaci i podążającą a potem już tylko kółkiem myszki odpowiedni poziom i powinno być ok
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...