Odznaczenia na forum

Nie będzie Wam zapomniane Jeżeli do końca tygodnia nie zrobi tego osoba powołana do nadawania odznaczeń, to zapewne zrobię to sam, więc nie martwcie się (ja koniec końców też nie dostałem )
Odpowiedz
Jak tak spojrzałem to i mnie to dotyczy

Odpowiedz
Szczerze mówiąc to zapomniałem już o tym... Ale już przypomniało mi się i też proszę.
Odpowiedz
O jakiej szóstej rano zapewne będzie wykonane
Odpowiedz
Ale żenada... ile można z tym zwlekać? oO
Przecież przyznanie tych wszystkich odznak to pół godziny (a może nawet mniej) roboty, kto się tak opiernicza?


EDIT: Weeeee! Już dostałem!
Odpowiedz
Odznaczenia dodane Jeśli komuś czegoś brakuje, jeśli coś się nie zgadza - zgłaszajcie się do mnie.

Raven - dobrą praktyką jest wypowiadanie się tonem absolutnej pewności z dodatkiem pretensji wyłącznie w tematach, o których ma się pojęcie. Cała procedura zajęła dużo dłużej niż pół godziny, lecz nawet gdyby trwała krócej, osoba bardziej domyślna byłaby w stanie zrozumieć, że nawet taką ilość czasu wolnego trzeba posiadać, by móc zająć się akurat tą, a nie inną sprawą.
Jedyną żenadą, którą od dłuższego czasu obserwuje, są Twoje natrętne i uporczywe starania, by absorbować wszystkich każdą swą wypowiedzią i samym faktem istnienia, podejmowane zupełnie pomimo tego, że wielu osobom przeszkadza to w sposób jawny. Istotnie, na GE często nierychliwie, ale zawsze sprawiedliwie oceniamy wkład użytkowników w życie i rozwój portalu, interakcje z innymi użytkownikami i tym podobne kwestie. Dlatego też, jeśli dalej będziesz trwał w swym obecnym, najwyraźniej mocno powziętym priorytecie, otrzymasz specjalną odznakę za specjalne "osiągnięcia" w tej dziedzinie, której przyznanie niesie ze sobą równie specjalne "przywileje".
Tymczasem, w ramach zachęty, motywacji do refleksji oraz jako przedsmak tegoż "zaszczytu", do którego moim zdaniem wytrwale zmierzasz, przyznaję Ci 30% ostrzeżeń w ramach gratyfikacji stylu wypowiedzi i aktywności, który z niewiadomych przyczyn stał się Twoją wizytówką w ostatnich tygodniach.
Odpowiedz
Nie wiem czy to tylko u mnie, ale jakoś dziwnie rozdane te odznaczenia. Dostałem 2 pagony za konkursy o Baldurs Gate i Dragon Age, 4 za konkurs o Mass Effect, a powinienem dostać po jednym pagonie za dwa pierwsze i dwa pagony na konkurs o Mass Effect. Poza tym nie dostałem odznaczeń za konkursy o Icewind Dale i Neverwinter Nights. Jeszcze parę dni temu wszystko było jak trzeba.
Odpowiedz
Nie wiem, jak to się dzieje, ale teraz u mnie się schrzaniło... mam po 4(!) pagony za Gothica i Icewinda, a brak Baldursa i Planescape'a, a powinienem mieć po 2 za Gothica i ID; i po 3 za BG i P:T. Też jeszcze parę dni temu było wszystko ok...

[Dodano po godzinie]

Pozaglądałem na kilka przypadkowych profilów osób biorących udział w konkursie i chyba też gdzieniegdzie jest coś nie tak: zdarzają się 4 pagony za 1 grę (co w jednej turze jest chyba niemożliwe) - ogólnie sprawia to wrażenie, jakby pagony za jedne gry zostały podwojone (przez co czasami automatycznie zmieniło się na - chyba niezasłużony jeszcze - Puchar Mądrości), a za inne w ogóle ich nie ma...
Rozumiem, że trzeba na to poświęcić trochę czasu, którego często brakuje w odpowiedniej ilości, więc nie chcę popędzać, ale jednak proszę o dokładne sprawdzenie odznaczeń wszystkich uczestników konkursów (by nie musiał każdy z osobna się zgłaszać, że u niego też jest nie w porządku lub w ogóle nie dostał odznaczeń).
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Prfirionie, dodałem Ci zaginioe pagony za BG i PT. Co do odznaczeń po cztery pagony - dodając np. dwa nowe komuś, kto miał jeden z poprzedniej i jeden z jeszcze poprzedniej edycji po prostu sumowałem całość i zamiast wpisywać 1 za to 1 za to 2 za to wklejałem łącznie cztery Dlatego też i Ty zapewne dostałeś dwa pagony z Gothica i ID do dwóch już wcześniej posiadanych. Tak samo Puchary Mądrości pojawiły się tam, gdzie ktoś zebrał we wszystkich edycjach danego konkursu łącznie 5 lub więcej pagonów. Jeśli jednak coś dalej będzie się nie zgadzać piszcie po prostu do mnie na PM, łatwiej będzie wtedy dogadywać się indywidualnie
Odpowiedz
O ile dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź, drogi Wiktulu, to Porfirion otrzymał dwa dodatkowe pagony z Gothica i ID za poprzednie edycje konkursu. Problem w tym, że nie miał on wcześniej odznaczeń za konkursy wiedzy (on i także paru innych uczestników) ani nie brał w nich udziału (biorąc pod uwagę datę jego rejestracji).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Daroo dnia niedziela, 27 maja 2012, 15:16 napisał

Problem w tym, że nie miał on wcześniej odznaczeń za konkursy wiedzy (on i także paru innych uczestników) ani nie brał w nich udziału (biorąc pod uwagę datę jego rejestracji).


Zgadza się. Zrobiłem tak, jak radził Wiktul i przeszedłem na PM-ki, żeby tu nie zaśmiecać.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ej. LOL! Dopiero dzisiaj zauważyłem, że jednak dostałem znaczek za IWD. (Mam nadzieję, że to nie pomyłka. Jeśle to jest pomyłka...) Dzięki.
Odpowiedz
Wszem i wobec odznacza się porfiriona za dzielną, wytrwałą walkę z wszelkimi odstępstwami od gameexowego prawa, nadając mu Sztandar Porządku.
Odpowiedz
Dzięki! A teraz uciekam, by dalej czyhać w cieniu na łamaczy praw.


If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Ielenia oraz Eni tytułem posiadanych zasług odznaczone zostały medalem Tańczących z Wilkołakami. Gratulacje

[Dodano po 2 miesiącach]

Po raz kolejny Ielenia, tym razem w towarzystwie Koty, została odznaczona w związku z grą w Wilkołaka. W rundzie 17 obu przypadła Krwawa Łza za wyjątkowo krwawe poczynania - gratulujemy, nie pochwalamy
Odpowiedz
Dzięki, gratuluję.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...