Kane and Lynch: dead man

W skrócie: połączenie hitmana z freedom figters....

Niezła strzelanka powiem Wam, piękne jest to, że twórcy postawili na akcję a nie na miliard opcji i możliwości podczas gry:

- nie ma paska healtha, gdy zostaniesz postrzelony obraz czerwienieje i musisz się chować,
gościu zachowuje się super - zaczyna kuleć, trzymać się za ranę, bomba !!!!
- licznik ammo się pokazuje, gdy Ci się kończy lub zmieniasz broń ;]
- bohater, którym sterujemy sam się przykleja do ściany w razie potrzeby chroniąc się przed kulami,
nie trzeba do tego żadnego przycisku, jak np w godfather....

Dawno tak się nie bawiłem jeśli chodzi o strzelanki, nie licząc wsadu i myszki to chyba tylko jest kucanie, sprint, tzw przycisk akcji/rozmowy i chód żeby nie biegał...nie skupiasz się na sterowaniu, tylko nawalasz garściami czysty miód z gry.....brawo za pomysł!!!

A co fabuła, a co muzyka, a co klimacior to już po prostu trzeba się rozpłakać ze szczęścia...

Sterujesz też Twoimi kompanami za pomocą klawiszy 1,2,3 w sensie gdzie mają pójść, gdzie osłaniać,
w kogo strzelać itd oczywiście nie musisz, sami sobie dobrze poradzą.... a najpiękniejsze jest to, że mogą Ci powiedzieć: "fu## you, go yourself there", gdy w owym miejscu jest za gorąco.

Gra zaczyna się, że jedziesz z jakimś typem na wykonanie .... wyroku śmierci na was, oczywiście twoja dawna firma, w której byłeś najemnikiem uwalnia cię i zmusza do odzyskania walizki którą podobno zwędziłeś, jak ma się rozumieć mają twoją żonę i córkę....do pomocy masz na początku tylko "kolegę" z transportu. Okazuje się, że ma niezły rozgardiasz pod beretem, musi brać leki, bo jak nie to włącza mu się killing spree i zabija co popadnie, a potem nic z tego nie pamięta. Ty oczywiście jesteś srogo wk..urzony bo przecież martwisz się o rodzinę....efekt??? te dialogi między nimi .... uuuuuu majstersztyk.... można by oddzielny temat założyć na cytaty z tej gry na podobieństwo cytatów z filmów, który gdzieś tam mamy na forum....

Już samo wyjście z furgonetki po uwolnieniu powaliło mnie na kolana: ta obława policyjna, te strzelaniny, nie mogę wyrazić jak mi szczena opadła, po prostu zobaczcie to sami....
mój kolega wpadł do mnie i dałem mu zagrać, co pół minuty szeptał : "ale wyj##### giera bez kitu",
mogłeś go łaskotać szczypać a on nic, nawet nie miał czasu zapalić papierosa

może za bardzo się podniecam ale czegoś takiego szukałem od dawna, polecam najbardziej gorąco jak się da!!!

PS 1 szkoda, że taka krótka....chlip
PS 2 gra raczej jest dla dorosłych ;]
PS 3 gierka waży grubo ponad 7,5 gb
PS 4 ... to już plej czwórka jest??

Pozdro!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Kane and Lynch: dead man - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...