II zlot fanów Gothica

II zlot fanów gry Gothic

Organizatorzy ogólnopolskiego zlotu fanów serii Gothic, z przyjemnością informują, iż przygotowania do tegorocznej edycji zjazdu ruszyły pełną parą. Data przewidziana jest na 25-26 października bieżącego roku. Impreza odbędzie się w Książu Wielki, w czasie drugiej odsłony targów gier komputerowych G3.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością. Ponad dwustu miłośników Gothica zjechało się do tej małej miejscowości pod Krakowem, aby w miłej atmosferze dyskutować na temat całej serii. Do dyspozycji ponadto mieli oni 8 stanowisk komputerowych, na których dostępne były wszystkie części, cyklu. Odbyło się ponadto wiele konkursów, z cennymi nagrodami. Wszystko rozegrało się w głównej hali, gdzie wystawcy prezentowali swoje produkty.

W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji, w tym ponad 20 stanowisk komputerowych, do dyspozycji zwiedzających. Zjazd będzie miał miejsce w dwóch osobnych salach. W pierwszej miłośnicy zasiąść będą mogli do komputerów, przy których każdy będzie mógł spróbować swoich sił w grze. Rozegrają się tam również liczne konkursy. W drugiej Sali zaprezentowane zostaną wszystkie części gry, w tym również najnowsza produkcja studia SpellBound (jeżeli do tego czasu ukażą się jakieś materiały) jak i wyświetlone zostaną fanowskie filmy. Reszta będzie mogła podyskutować w gronie pozostałych graczy. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Gothica na te wydarzenie, które uczestnicy zapamiętają na długo.

Współtwórz program zlotu!
Jeśli chciałbyś zaprezentować na zlocie moda, zorganizować konkurs czy poprowadzić dyskusję, prześlij nam swoją propozycję na maila: program@zlot.xgame.pl.

Zgłaszając punkt programu, prześlij nam jego tytuł i opis. Daj nam również znać, czy będziesz potrzebował jakiegoś sprzętu (nagłośnienie, projektor etc.). Jeśli masz uwagi odnośnie terminu przeprowadzenia punktu programu (np. będziesz na zlocie od soboty), wyraźnie to zaznacz. Prosimy również o podanie numeru swojego telefonu komórkowego, w celu lepszego kontaktu podczas zlotu.

Zwykle na dyskusję, prezentację czy konkurs przeznaczamy 30-60 minut. W rzadkich przypadkach możemy przeznaczyć 100 minut, lecz w związku z dużą ilością zgłaszanych przez was propozycji prosimy, aby w miarę możliwości zmieścić się od 30 do 60 minut. Jeśli jednak twierdzisz, że potrzebujesz więcej czasu, dopisz to w zgłoszeniu.

Poszukujemy również osób, które poprowadziły by sesję rpg powiązaną ze światem gry Gothic. Od kandydatów oczekujemy dobrej orientacji w temacie i niezłej wyobraźni.

Miejsce:
Gothic:Zlot Fanów 2008 będzie miał miejsce w jednym budynku, dokładnie w Gimnazjum przy ulicy Reja 4, rzecz jasna w Książu Wielkim. Do dyspozycji zlotowicze otrzymają dwie sale, w których odbywać się będzie cała impreza. W pierwszej ustawione zostaną stanowiska komputerowe, przy których każdy z fanów będzie miał okazję zagrać we wszystkie części gry i popularniejsze mody, zaś w drugiej sali będą prowadzone dyskusje i prezentacje multimedialne.

Budynek: Gimnazjum przy ulicy Reja 4 32-210 Książ Wielki.

Uczestnicy pierwszego zlotu znają już dobrze ten budynek. Osoby pierwszy raz goszczące na naszym zlocie mogą odnieść wrażenie, że budynek jest skomplikowany, z wieloma korytarzami prowadzącymi donikąd, lecz dzięki porozklejanym drogowskazom można szybko i łatwo dokonać rozpoznania terenu.

Szkoła oferuje około 20 sal lekcyjnych(mamy 3-4 do dyspozycji), jedną salę gimnastyczną (to właśnie tam odbędą się targi gier komputerowych) oraz przestronne hole. Duża ilośc miejsca pozwoli nam na stworzenie dwóch sal noclegowych, w których każdy będzie mógł się przespać, oczywiście za darmo.

W tym budynku, dokładnie w jednej ze sal należy się zapisać.
Odpowiedz
← Karczma

II zlot fanów Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...