[W1] Problem akt 3!

Gdzie i u kogo dostanę zadanie Złoto dla zuchwałych??
Odpowiedz
U posłańca, który pojawia się po wykonaniu zadania "Sześc stóp pod ziemią" lub "Echa Przeszłości".

Oświadczam, że ostatni raz odpowiadam na pytanie do którego odpowiedź można w 3 sekundy znaleźć w poradniku do gry. Załączonego notabene do oryginalnej gry.
Odpowiedz
Wiem bo czytałem ale gdzie on jest.W poradniku orginalnej gry jest napisane że u posłańca.Ale gdzie ten posłaniec jest? Tego nie napisali w poradniku.Powiedzcie mi gdzie on jest?
Odpowiedz

Cytat

U posłańca, który pojawia się PO wykonaniu zadania "Sześc stóp pod ziemią" lub "Echa Przeszłości".


Wykonałeś to zadanie? Jeśli tak to posłaniec sam cię znajdzie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wykonałem zadanie Sześć stóp pod Ziemią czytałem że Zadanie Złoto dla Zuchwałych zaczyna się u posłańa pojawiającego się po wykonaniu tego zadania.A u mnie go nie ma.Czekam już 4 dnie w Wiedźminie i go nie ma.Gdzie u was przyszedł do was?Kiedy przyszedł do was??
Odpowiedz
U mnie przyszedł zaraz po rozmowie z Zygfrydem i odebraniu nagrody.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
To co ja mam zrobić?Kurwa tyle pracy na marne.
Odpowiedz
Oddałeś zaszyfrowaną wiadomość Salamander Leuvaardenowi ? Bez tego posłaniec się nie pojawi.
Odpowiedz
U mnie posłanic pojawił sie w Wyzimie klasztornej , po wykonaniu zadania dla Yevina obok płatnerza zakonu

[Dodano po chwili]

Mam pytanie czy przed Questem Złoto dla zuchwałych, moge wykonać dla Zygfryda zadanie ,,6 stóp pod ziemią?". Zaznaczam że posłaniec już mi powiedział o napadzie na bank. Dla Yevina wykonałem misje w kanale ( ruiny elfów).
Odpowiedz

Cytat

Mam pytanie czy przed Questem Złoto dla zuchwałych, moge wykonać dla Zygfryda zadanie ,,6 stóp pod ziemią?". Zaznaczam że posłaniec już mi powiedział o napadzie na bank. Dla Yevina wykonałem misje w kanale ( ruiny elfów).

tak, bez problemu
Odpowiedz
Zdecydowałem jeszcze raz przejść Wiedźmina.Już jestem w 3 akcie.Ale teraz pojawił się ten posłaniec. Można zakonczyć Temat
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem akt 3! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...