[W1] Warzenie mikstur

Mam mały problem, nie mogę wytwarzać większości eliksirów ani petard, w ekwipunku mam od groma składników przynajmniej każdego po 6 sztuk i różne alkohole to wytwarzanie eliksirów, lecz ikonka najważniejszych eliksirów nie świeci:/ i mogę robić eliksiry typu wierzba, biały miód czy kot
wydaje mi się, że nie z każdego alkoholu jak i nie z każdego proszku można zrobić petardę, eliksir
bo oglądając alkohole, zauważyłem znaczną różnice cenową. Jedna butelka jakiegoś tam trunku kosztuje 10 orenów a druga natomiast 40 a pod każdą jest podpisane to samo:
mocny alkohol, baza do wytwarzania eliksirów


wie ktoś gdzie tkwi mój błąd?

czy do wytworzenia np eliksirów mutagennych potrzebuje drogiego alkoholu?

EDIT : bym zapomniał wie ktoś gdzie w akcie piątym znajdę.
- karczmę żeby zakupić owe eliksiry.
- i jakiegoś manego który by mi sprzedał tą zbroje za 5000 orenów.
heh aktualnie mam 11 000 wszystko zarobione na pokerze.

Ważyć to sobie możesz banany w sklepie. Natomiast mikstury się warzy.
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Do lepszych eliksirów trzeba mieć lepszy alkohol. Jest "bardzo dobra baza do wytwarzania eliksirów" i "doskonała baza do wytwarzania eliksirów". Ciężko je zdobyć. Czasem da się kupić u karczmarza.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
taak... Biała Mewa i po kłopocie.Robisz Białą Mewę z posiadanych składników potem robisz z tego i składników to co chcesz.do eliksirów mytagennych to trzeba specjalnego składnika oprócz podstawowych.A w V aktcie zbroji za 5000 orenów już nie kupisz(ja bynajmiej nie znalazłem,ale po to grałem w pokera,żeby kupić wcześniej)swoją drogą ona nazywa sięchyba doskonała zbroja skórzana.Bynajmiej teraz to ci radze zrobić zbroję Kruka.W sumie i tak jest najlepsza.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Tylko, że Questy za zbroją kruka rozkładają się chyba na kilka aktów jak dobrze pamiętam^^.
Odpowiedz
Dokładnie na VI i V ale wszystkie składniki można zdobyć tez w V rozdziale.
Odpowiedz
Witam! Również am pytanie dotyczące warzenie eliksirów.Wie ktoś może gdzie zdobyć przepisy na fisstech i perfumy???
Odpowiedz
← Wiedźmin

Warzenie mikstur - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...