Warzenie mikstur - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gość*,
Witam! Również am pytanie dotyczące warzenie eliksirów.Wie ktoś może gdzie zdobyć przepisy na fisstech i perfumy???
Dark,
Dokładnie na VI i V ale wszystkie składniki można zdobyć tez w V rozdziale.
BLACK HEART,
Tylko, że Questy za zbroją kruka rozkładają się chyba na kilka aktów jak dobrze pamiętam^^.
razor,
taak... Biała Mewa i po kłopocie.Robisz Białą Mewę z posiadanych składników potem robisz z tego i składników to co chcesz.do eliksirów mytagennych to trzeba specjalnego składnika oprócz podstawowych.A w V aktcie zbroji za 5000 orenów już nie kupisz(ja bynajmiej nie znalazłem,ale po to grałem w pokera,żeby kupić wcześniej)swoją drogą ona nazywa sięchyba doskonała zbroja skórzana.Bynajmiej teraz to ci radze zrobić zbroję Kruka.W sumie i tak jest najlepsza.
Ekhtelion,
Dlatego najlepszą bazą jest Biała Mewa.
Dany,
Do lepszych eliksirów trzeba mieć lepszy alkohol. Jest "bardzo dobra baza do wytwarzania eliksirów" i "doskonała baza do wytwarzania eliksirów". Ciężko je zdobyć. Czasem da się kupić u karczmarza.
Donovan,
Mam mały problem, nie mogę wytwarzać większości eliksirów ani petard, w ekwipunku mam od groma składników przynajmniej każdego po 6 sztuk i różne alkohole to wytwarzanie eliksirów, lecz ikonka najważniejszych eliksirów nie świeci:/ i mogę robić eliksiry typu wierzba, biały miód czy kot
wydaje mi się, że nie z każdego alkoholu jak i nie z każdego proszku można zrobić petardę, eliksir
bo oglądając alkohole, zauważyłem znaczną różnice cenową. Jedna butelka jakiegoś tam trunku kosztuje 10 orenów a druga natomiast 40 a pod każdą jest podpisane to samo:
mocny alkohol, baza do wytwarzania eliksirów


wie ktoś gdzie tkwi mój błąd?

czy do wytworzenia np eliksirów mutagennych potrzebuje drogiego alkoholu?

EDIT : bym zapomniał wie ktoś gdzie w akcie piątym znajdę.
- karczmę żeby zakupić owe eliksiry.
- i jakiegoś manego który by mi sprzedał tą zbroje za 5000 orenów.
heh aktualnie mam 11 000 wszystko zarobione na pokerze.

Ważyć to sobie możesz banany w sklepie. Natomiast mikstury się warzy.
Wczytywanie...